510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert obiekty

sortuj
KAMIENICA na DEPTAKU - Krakowskie Przedmieście
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Lublin, ŚRÓDMIEŚCIE

49 000 | 1012 m2
nr oferty: 7/ESP/OOW

Oferujemy na wynajem reprezentacyjną kamienicę zlokalizowaną w centralnej części deptaka przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie. To doskonała propozycja dla Inwestorów, którzy szukają wyjątkowego miejsca pod siedzibę firmy, ekskluzywną restaurację lub inne przedsięwzięcie. Jest to jedna z najpiękniejszych nieruchomości zlokalizowanych przy lubelskim deptaku. Kamienica usytuowana jest pomiędzy ulicami: ul. Krakowskie Przedmieście, gdzie znajduje się wejście główne do kamienicy oraz ul. Zieloną, która stanowi jednokierunkowy łącznik pomiędzy ulicami Świętoduską i Staszica. W tej części znajduje się drugie wejście do kamienicy oraz możliwy jest dojazd samochodem. Kamienicę wyróżnia bardzo dobry stan techniczny, odrestaurowana fasada oraz eleganckie wnętrza. Budynek kamienicy posiada 3 kondygnacje nadziemne, poddasze użytkowe oraz jest częściowo podpiwniczony. Wnętrze uzupełnia klimatyczne patio przykryte szklanym dachem. PODSTAWOWE PARAMETRY BUDYNKU powierzchnia zabudowy - 293 m2 kubatura budynku - 4 540 m3 powierzchnia ok. - 1 012 m2 WYPOSAŻENIE BUDYNKU W INSTALACJE TECHNICZNE sieć elektryczna sieć wodociągowa kanalizacja sieć gazowa centralne ogrzewanie z kotłownią gazową z dwoma kotłami De Dietrich (na poddaszu) w części pomieszczeń grzejniki panelowe a w części ogrzewanie nawiewowe wentylacja mechaniczna klimatyzacja z centralą VYS Klima okablowanie teleinformatyczne internet instalacja alarmowa PRZEZNACZENIE Zgodnie z treścią wypisu z kartoteki budynków - BUDYNEK HANDLOWO - USŁUGOWY STAN PRAWNY Oferowana nieruchomość posiada uregulowany stan prawny - założona księga wieczysta (bez obciążeń). Wpisana jest do rejestru zabytków województwa lubelskiego. Prezentowana nieruchomość to doskonała propozycja dla Inwestorów, którzy szukają wyjątkowej lokalizacji pod siedzibę firmy, ekskluzywną restaurację lub inne przedsięwzięcie. Eleganckie, niespotykane na lubelskim deptaku wnętrza, patio przykryte szklanym dachem, galerie zlokalizowane na wyższych kondygnacjach, klimatyczne piwnice ciągnące się pod budynkiem - wszystko to tworzy niesamowity klimat tego miejsca. Prestiżowa lokalizacja gwarantuje duży przepływ Klientów oraz rozpoznawalność. Wszystkich inwestorów zainteresowanych prezentacją nieruchomości zapraszamy do kontaktu.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż - 10 km od Lublina
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Tomaszowice,

3 000 000 | 1300 m2
nr oferty: 21/ESP/OOS

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 1,8974 ha zabudowana budynkiem handlowo-usługowym oraz budynkiem mieszkalnym. Teren inwestycji jest zagospodarowany i ogrodzony, z wydzielonymi miejscami postojowymi. Działka znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania (UCHWAŁA Nr XVI/118/2000 Rady Gminy Jastków z dnia 12 grudnia 2000 roku w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Jastków). Przeznaczenie podstawowe MR (mieszkalnictwo rolnicze) z dopuszczeniem funkcji: zabudowy letniskowej (ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (MN) obiektów usług komercyjnych (UC) obiektów usług publicznych (UP) wyodrębnienia terenów zieleni publicznej (ZP, ZL) urządzeń sportowych (US) urządzeń infrastruktury technicznej urządzeń komunikacyjnych, za wyjątkiem obiektów usług technicznych i stacji paliw; Podział funkcjonalny zabudowy Zabudowa handlowo-usługowa znajduje się od frontu działki (bezpośredni zjazd z drogi gminnej, trasa Lublin-Nałęczów, droga krajowa nr 830). Powierzchnia budynku ok. 1300 m2. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne, jest częściowo podpiwniczony. Aktualnie budynek posiada układ gabinetowy (z wydzielonymi pokojami na parterze i I piętrze). Istnieje możliwość wydzielenia na parterze przestrzeni typu "open space" o powierzchni ok. 400 m2 (aktualna zabudowa parteru wykonana w technologii płyt gipsowo-kartonowych). W budynku zainstalowana jest winda, która obsługuje także poziom -1. Część handlowo-usługowa posiada niezależne od części mieszkalnej ogrzewanie (kocioł gazowy). Przed budynkiem znajduje się 15 miejsc parkingowych. Część mieszkalna znajduje się bezpośrednio za budynkiem handlowo-usługowy. Powierzchnia budynku to ok. 400 m2. Jest to budynek dwukondygnacyjny, posiada niezależne (od części handlowo-usługowej) ogrzewanie (kocioł gazowy). Media dostępne na działce: sieć telekomunikacyjna, sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć gazowa. Budynek posiada własne ogrzewanie (część handlowo-usługowa oraz część mieszkalna posiadają niezależne kotły gazowe). Dodatkowo na budynku znajduje się instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kW. Nieruchomość może być przeznaczona na różne rodzaje działalności, m.in.: szkołę, dom seniora, centrum medyczne, centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej, jako siedziba firmy (biura), obiekt hotelowo-gastronomiczny, centrum sportowe, hurtownię, skład materiałów budowlanych i inne zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Budynek spełnia wymagania branży medycznej (w przeszłości prowadzone były w nim zabiegi rehabilitacyjne i odnowy biologicznej; posiadał także część restauracyjną). Podana w ogłoszeniu cena ofertowa jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Zapraszamy do kontaktu.

Nieruchomość komercyjna na wynajem - 10 km od Lublina
OBIEKT na WYNAJEM
OBIEKT na WYNAJEM

OBIEKT na WYNAJEM

Tomaszowice,

20 000 | 1300 m2
nr oferty: 6/ESP/OOW

Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 10 km od Lublina. Posadowiona jest na działce o łącznej powierzchni 1,8974 ha, z czego do dyspozycji najemcy będzie działka o pow. ok. 0,2511 ha. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne, jest częściowo podpiwniczony. Jego powierzchnia to ok. 1300 m2. Budynek spełnia wymagania branży medycznej (w przeszłości prowadzone były w nim zabiegi rehabilitacyjne i odnowy biologicznej wraz z częścią restauracyjną). Uzbrojenie terenu: sieć telekomunikacyjna, sieć elektroenergetyczna, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, sieć gazowa. Budynek posiada własne ogrzewanie (kotły gazowe). Budynek posiada układ gabinetowy (z wydzielonymi pokojami na parterze i I piętrze), przestronny holl oraz szeroką klatkę schodową. Powierzchnia na parterze może zostać przebudowana i stanowić jedną przestrzeń typu "open space". W budynku zainstalowana jest winda, która obsługuje także poziom -1. Przed budynkiem znajduje się 15 miejsc parkingowych. Budynek znajduje się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania (UCHWAŁA Nr XVI/118/2000 Rady Gminy Jastków z dnia 12 grudnia 2000 roku w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Jastków). Przeznaczenie podstawowe MR (mieszkalnictwo rolnicze) z dopuszczeniem funkcji: zabudowy letniskowej (ML) zabudowy mieszkaniowej niskiej (MN) obiektów usług komercyjnych (UC) obiektów usług publicznych (UP) wyodrębnienia terenów zieleni publicznej (ZP, ZI) urządzeń sportowych (US) urządzeń infrastruktury technicznej urządzeń komunikacyjnych, za wyjątkiem obiektów usług technicznych i stacji paliw; Nieruchomość może być przeznaczona na różne rodzaje działalności, m.in.: szkołę, dom seniora, centrum medyczne, centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej, jako siedziba firmy (biura), obiekt hotelowo-gastronomiczny, centrum sportowe i inne zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Podana w ogłoszeniu cena ofertowa jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Cała nieruchomość (zabudowany obszar o łącznej powierzchni 1,8974 ha) może być także przedmiotem sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu.

REPREZENTACYJNA KAMIENICA NA DEPTAKU - ul. Krakowskie Przedmieście
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Lublin, Śródmieście

8 350 000 | 1012 m2
nr oferty: 15/ESP/OOS

DOSKONAŁA PROPOZYCJA DLA INWESTORÓW Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjną kamienicę zlokalizowaną w centralej części DEPTAKA przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie. Jest to jedna z najpiękniejszych nieruchomości zlokalizowanych przy lubelskim deptaku. To doskonała propozycja dla Inwestorów, którzy szukają wyjątkowego miejsca pod siedzibę firmy, hotel, eksluzywną restaurację lub inne przedsięwzięcie . Budynek kamienicy posiada 3 kondygnacje nadziemne oraz użytkowe poddasze - częściowo podpiwniczony. Wnętrze uzupełnia klimatyczne patio z kominkiem przykryte szklanym dachem. Poza doskonałą lokalizacją kamienicę wyróżnia bardzo dobry stan techniczny, odrestaurowana fasada oraz eleganckie wnętrza. Nieruchomość przeszła GENERALNY REMONT a następnie modernizację na potrzeby jednego z najemców. LOKALIZACJA Kamienica położona jest ekspozycyjnie BEZPOŚREDNIO PRZY DEPTAKU - w jego centralnym miejscu. Stanowi część zwartej zabudowy pierzejowej zabytkowych kamienic Lublina. Usytuowana jest pomiędzy dwiema ulicami - ul. Krakowskie Przedmieście gdzie znajduje się wejście główne do kamieniecy oraz ul. Zieloną, która stanowi jednokierunkowy łącznik pomiędzy ulicami Świętoduską i Staszica, z wjazdem od strony ul. Świętoduskiej (ruch kołowy). W tej części znajduje się drugie wejście do kamienicy oraz możliwy jest dojazd samochodem. Krakowskie Przedmieście stanowi najbardziej prestiżową i reprezentacyjna ulicę w dzielnicy Śródmieście. Jest to jedna z głównych i najbardziej rozpoznawalna ulica Lublina. Historycznie - przez długi czas był to najważniejszy trakt komunikacyjny miasta. Aktualnie ulica jest częściowo zamknięta dla ruchu kołowego a jej część została przekształcona w najważnieszy DEPTAK miasta (na odcinku od Placu Władysława Łokietka do skrzyżowania z ul. 3 Maja i Kołłątaja). Bezpośrednie otoczenie oferowanej nieruchomosci to min.: kawiarnie, restauracje, obiekty handlowo - usługowe, hotele - bezpośrednio przy DEPTAKU Plac Litewski - ok. 200 m Plac Łokietka (Brama Krakowska) - ok. 150 m Stare Miasto - ok. 200 m Ratusz Miejski - ok. 100 m BUDYNEK KAMIENICY Budynek to ZESPÓŁ DWÓCH KAMIENIC powstałych w różnych okresach historycznych, które połączone są oficyną. Składa się z 3 części tworzących jedną funkcjonalną całość z dwoma wejściami - od frontu (ul. Krakowskie Przedmieście 17 - DEPTAK) oraz od zaplecza (ul. Zielona 14). Uzupełnieniem jest klimatyczne PATIO z kominkiem zadaszone przeszkolnym dachem. Kamienica frontowa (wejście z DEPTAKA ul. Krakowskie Przedmieście) Dwupiętrowa, z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczona, elewacja trójosiowa, dwudzielna. Parter składa się z korytarza od strony wschodniej oraz dwóch pomieszczeń od strony zachodniej. Strop korytarza przecinają dwa łuki przy sklepieniu (gurty). W tylnej części korytarza znajdują się schody prowadzące na piętra oraz do piwnicy. Pierwsze i drugie piętro w tej części budynku powtarzają ukłąd parteru. Dach w tej części budynku jest dwuspadowy o układzie kalenicowym. Kamienica tylna (wejście z ul. Zielonej) Dwupiętrowa, na planie trapezu, z poddaszem użytkowym, elewacja czteroosiowa, trójdzielna. Jej środkową część stanowi brama prowadząca na PATIO. W części zachodznie znajduje sie klatka schodowa prowadząca na piętra. Piętra w tej części budynku powtarzają układ parteru. KAMIENICA FRONTOWA I TYLNA POŁĄCZONA SĄ NA I i II PIĘTRZE GALERIĄ Oficyna Dwupietrowa z poddaszem użytkowym, podpiwniczona - znajduje się w zachodniej części budynku Patio Niezwykle reprezentacyjna część budynku z klimatycznym kominkiem, zadaszona szklanym dachem. Aktualnie w kartotece budynków wyżej wymieniona zabudowa figuruje jako JEDEN BUDYNEK. PODSTAWOWE PARAMETRY BUDYNKU powierzchnia zabudowy - 293 m2 kubatura budynku - 4 540 m3 powierzchnia netto - 1 012,20 m2 WYPOSAŻENIE BUDYNKU W INSTALACJE TECHNICZNE sieć elektryczna sieć wodociągowa kanalizacja sieć gazowa centralne ogrzewanie z kotłownią gazową z dwoma kotłami De Dietrich (na poddaszu) w części pomieszczeń grzejniki panelowe a w części ogrzewanie nawiewowe wentylacja mechaniczna klimatyzacja z centralą VYS Klima okablowanie teleinformatyczne internet instalacja alarmowa PRZEZNACZENIE Zgodnie z treścią wypisu z kartoteki budynków - BUDYNEK HANDLOWO - USŁUGOWY STAN PRAWNY Oferowana nieruchomość posiada uregulowany stan prawny - założona księga wieczysta (bez obciążeń). Wpisana jest do rejestru zabytków województwa lubelskiego. Wszystkich inwestorów zainteresowanych prezentacją nieruchomości zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.