510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 17/ESP/OOS) HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻBogucin,
Hotel z częścią Restauracyjną pod Lublinem

Przedmiotem sprzedaży jest budynek komercyjny o funkcji hotelowo-restauracyjnej wraz z terenem inwestycyjnym o łącznej powierzchni 2,4457 ha.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działek inwestycyjnych sąsiadujących bezpośrednio z budynkiem hotelu (trzy działki ewidencyjne: 0,4227 ha, 0,1926 ha, 0,3872 ha). 
 

Budynek hotelu usytuowany jest w odległości 250 metrów od węzła Jastków – wjazdu na drogę ekspresową zarówno w kierunku Lublina i Warszawy, jak i Rzeszowa i Białegostoku. Nieruchomość położona w odległości 9 km od Lublina.

Obszar inwestycyjny podzielony jest na dwie strefy:

 • teren hotelowy

 • teren stajni i jazdy konnej

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Garbów nieruchomości położone są w obszarze MR, UC, R, RP, 11RM.1.
 

Hotel dysponuje 24 pokojami dla 57 osób (pokoje jedno, dwu i trzyosobowe) – wszystkie wyposażone w łazienki, klimatyzację i bezprzewodową sieć internetową. Pokoje są elegancko wykończone. Obiekt jest monitorowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Obiekt wznoszony był sukcesywnie od roku 1998. W latach 2012-2013 została dokonana rozbudowa i gruntowna modernizacja obiektu.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja, której specjalnością są tradycyjne polskie dania.

Restauracja pełni rolę sali bankietowej z możliwością realizacji imprez do 150 osób. Sala restauracyjna może być także podzielona na 4 mniejsze przestrzenie, w których jednocześnie mogą odbywać się mniejsze zamknięte spotkania. Bezpośrednio przy budynku hotelu, znajduje się dodatkowa (całoroczna) sala z przeznaczeniem na imprezy zamknięte (do 70 osób) z własnym ogrzewaniem, węzłem sanitarnym i barem. W okresie wiosenno-letnim, na terenie ogrodów zlokalizowanych za hotelem, instalowany jest duży namiot imprezowy, który pełni role trzeciej sali z przeznaczeniem na organizację imprez okolicznościowych (20-30 osób). W ogrodzie znajdują się liczne alejki, plac zabaw a w okresie wiosenno-letnim instalowane są stoliki dla gości.

W budynku hotelu (na ostatniej kondygnacji) znajduje się sala szkoleniowa z dostępem do foyer pełniącym funkcję cateringową. Duża powierzchnia, naturalne światło dzienne, wygodna możliwość zaciemnienia, korzystny układ oraz neutralny wystrój pozwalają aranżować przestrzeń sali w zależności od potrzeb i formy spotkania. Sala szkoleniowa (w zależności od ustawienia) może pomieścić od 25 do 45 osób.

Przed hotelem znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz autobusów.

Budynek hotelu wyposażony jest w:

 • instalację wody zimnej,

 • instalację kanalizacji sanitarnej,

 • instalację c.o. i c.w. z kotłowni zasilanej kotłami grzewczymi SEKO na ekogroszek,

 • instalację wentylacji mechanicznej,

 • instalację elektryczną oświetleniową i gniazd wtykowych 230V i 380V,

 • instalację telefoniczną,

 • instalację internetową,

 • instalację alarmową,

 • instalację klimatyzacji,

 • instalację sygnalizacji pożarowej SAP z powiadomieniem straży pożarnej, system otwierania i blokowania drzwi, otwierania klap dymowych. System SAP jest systemem automatycznego wykrywania pożaru, ogłaszania stanu alarmu i transmisji sygnału alarmowego do jednostek straży pożarnej. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Obiekt wyposażony jest w dwie kotłownie: jedną zasilającą część restauracyjną i drugą zasilająca część hotelową. Obie kotłownie obsługiwane są przez kotły grzewcze SEKO na ekogroszek.


Za częścią hotelowo-restauracyjną (działka w drugiej linii zabudowy) znajduje się budynek stajni z częścią socjalną. Budynek wzniesiony w 2007 roku jest obiektem niepodpiwniczonym, parterowym z poddaszem użytkowym. Przeznaczony jest na stajnię dla koni z częścią magazynowo-socjalną i pokojem do rekreacji dla jeźdźców w części poddasza. Część jeździecka to doskonałe uzupełnienie obiektu hotelowego, która generuje dodatkowy dochód (od wielu lat działa tu szkółka jeździecka).

Budynek stajni wyposażony jest w:

 • instalację wody zimnej i ciepłej z przepływowych podgrzewaczy

 • instalację kanalizacji sanitarnej

 • instalację elektryczną oświetleniową i gniazd wtykowych

Ogrzewanie z kotłowni zasilanej kotłem grzewczymi SEKO na ekogroszek. Na dachu stajni zamontowana jest instalacja fotowoltaiczna.

 

Oferowana nieruchomość to obiekt uniwersalny. Duże zaplecze hotelowe oraz możliwość wynajęcia kilku sal jednocześnie powoduje, że oferta obiektu może być dostosowana do różnych grup Klientów. Dogodny dojazd, duży parking, bliska odległość od Lublina oraz bezpośrednie sąsiedztwo drogi ekspresowej S17 gwarantuje stały przepływ Klientów.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działek inwestycyjnych sąsiadujących bezpośrednio z budynkiem hotelu (trzy działki ewidencyjne: 0,4227 ha, 0,1926 ha, 0,3872 ha). Działka o pow. 0,4227 ha jest niezabudowana. Istnieje możliwość jej zabudowy o dodatkowy obiekt hotelowy, salę weselną, restaurację lub inny obiekt. Działki o pow. 0,3872 ha oraz 0,1926 ha zabudowane są budynkiem mieszkalnym (dom jednorodzinny o pow. 160m2) oraz budynkiem gospodarczym z garażem dwustanowiskowym. 

Istnieje możliwość zakupu całości (część hotelowa oraz część jeździecka) lub tylko jednej z prezentowanej części terenu inwestycyjnego.

Zapraszam do kontaktu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
17/ESP/OOS
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
9 000 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
lubeslski
Gmina
Garbów
Miejscowość
Bogucin
Powierzchnia działki
24 457, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
2 103, 20 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj obiektu
KOMPLEKS OBIEKTÓW
Rodzaj budynku
HOTEL
Rok budowy
1998
Standard
BARDZO DOBRY
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj stropu
PREFABRYKAT BETONOWY
Technika budowy
TRADYCYJNA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Umeblowanie
NA ŻYCZENIE
Źródło c.w.
Z ZASOBNIKA
Ogrzewanie
EKOGROSZEK
Instalacje w obiekcie
woda zimna, kanalizacja sanitarna (szambo), c.o. i c.w. z kotłowni na ekogroszek (kotły grzewcze SEKO), wentylacja mechaniczna, instalacja elektryczna, inst. telefoniczna, inst, alarmowa, klimatyzacja, inst. sygnalizacji pożarowej SAP
Stan instalacji
NOWA
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
UMIARKOWANIE CICHE
Pokrycie dachu
BLACHODACHÓWKA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Elewacja
DREWNO, TYNK SZLACHETNY
Czy jest KW
Stan budynku
BARDZO DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Zapytaj o ofertę