510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 17/ESP/OOS) HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻBogucin,
Hotel z terenem inwestycyjnym 2,44 ha pod Lublinem

Na sprzedaż funkcjonujący, elegancko wykończony hotel z dużą salą restauracyjną oraz przyległym terenem rekreacyjnym o łącznej pow. 2,4457 ha.

Hotel dysponuje 24 pokojami dla 57 osób (pokoje jedno, dwu i trzyosobowe). Wszystkie pokoje posiadają indywidualne łazienki, klimatyzację oraz dostęp do bezprzewodowej sieci internetowej. Pokoje są elegancko wykończone. Obiekt jest monitorowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Na parterze hotelu znajduje się restauracja, której specjalnością są tradycyjne polskie dania. Restauracja pełni także rolę sali bankietowej z możliwością realizacji imprez do 150 osób. Sala restauracyjna może być także podzielona na 4 mniejsze przestrzenie, w których jednocześnie mogą odbywać się mniejsze zamknięte spotkania.

W budynku hotelu znajduje się sala szkoleniowa. Duża powierzchnia, naturalne światło dzienne, korzystny układ oraz neutralny wystrój pozwalają aranżować przestrzeń sali w zależności od potrzeb i formy spotkania. Sala szkoleniowa (w zależności od ustawienia) może pomieścić od 25 do 45 osób.

Przed hotelem znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz autobusów.

Bezpośrednio przy hotelu, znajduje się dodatkowy budynek (użytkowany przez cały rok) z przeznaczeniem na imprezy zamknięte (do 70 osób) z własnym ogrzewaniem, węzłem sanitarnym i barem.

W okresie wiosenno-letnim, na terenie ogrodów zlokalizowanych za hotelem, instalowany jest duży namiot gastronomiczny, który pełni role trzeciej sali z przeznaczeniem na organizację imprez okolicznościowych (20-30 osób).

Oferowana nieruchomość to elegancko wykończony obiekt z pięknie zaaranżowanym terenem rekreacyjnym. Duże zaplecze hotelowe oraz restauracyjne a także własny przestronny parking powoduje, że oferta obiektu może być dostosowana do różnych grup Klientów. Atrakcyjne położenie hotelu w odległości zaledwie 9km od Lublina a także bezpośrednie sąsiedztwo drogi ekspresowej S17 gwarantuje stały przepływ Klientów. Elegancko zaaranżowany teren rekreacyjny wokół hotelu (ogród, ścieżki spacerowe, strumyk w ogrodzie, plac zabaw, funkcjonująca stadnina koni) stanowią dodatkową atrakcję dla Klientów.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu działek inwestycyjnych sąsiadujących bezpośrednio z budynkiem hotelu.

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego obiektu o funkcji hotelowo-restauracyjnej z dużym potencjałem na rozwój zapraszam do kontaktu.  
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
17/ESP/OOS
Rodzaj nieruchomości
HOTEL-PENSJONAT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
9 000 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
lubeslski
Gmina
Garbów
Miejscowość
Bogucin
Powierzchnia działki
24 457, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
2 103, 20 m2
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Rodzaj obiektu
KOMPLEKS OBIEKTÓW
Rodzaj budynku
HOTEL
Rok budowy
1998
Standard
BARDZO DOBRY
Konstrukcja budynku
MUROWANA
Materiał ścian
PUSTAK
Rodzaj stropu
PREFABRYKAT BETONOWY
Technika budowy
TRADYCYJNA
Droga dojazdowa
ASFALTOWA DOJAZD TIR
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA
Umeblowanie
NA ŻYCZENIE
Źródło c.w.
Z ZASOBNIKA
Ogrzewanie
EKOGROSZEK
Instalacje w obiekcie
woda zimna, kanalizacja sanitarna (szambo), c.o. i c.w. z kotłowni na ekogroszek (kotły grzewcze SEKO), wentylacja mechaniczna, instalacja elektryczna, inst. telefoniczna, inst, alarmowa, klimatyzacja, inst. sygnalizacji pożarowej SAP
Stan instalacji
NOWA
Rodzaj kanalizacji
SZAMBO
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
UMIARKOWANIE CICHE
Pokrycie dachu
BLACHODACHÓWKA
Kształt dachu
WIELOSPADOWY
Elewacja
DREWNO, TYNK SZLACHETNY
Czy jest KW
Stan budynku
BARDZO DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk, praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie .

Partner Zarządzający w firmie ESAPRO. Przez wiele lat związany z rynkiem finansowym. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania muzyk.  


licencja: 23726
biuro@esapro.pl
tel.: 690-492-225

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę