510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 4/ESP/OHS) HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻLublin, Tatary
Budynek magazynowo-produkcyjny na sprzedaż
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana zakładem produkcyjnym zlokalizowana w dzielnicy Tatary w Lublinie.

Opis zabudowy
Budynek posiada funkcję biurowo-produkcyjno-magazynową, został wybudowany w roku 2008 i rozbudowany w roku 2011.
  • Część administracyjno-biurowa znajduje się od frontu budynku i jest dwukondygnacyjna. Układ pomieszczeń wewnątrz części biurowej jest gabinetowy. Na parterze mieści się hall recepcyjny, sale konferencyjne, pokoje biurowe oraz sanitariaty. Na pierwszym piętrze znajdują się pokoje biurowe, sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne i sanitariaty oraz duże patio z częściowo przeszklonym sufitem. Komunikację między piętrami umożliwia duża klatka schodowa. Hala produkcyjna z częścią magazynową dostępna jest z powierzchni biurowej. Posadzka w części administracyjno-biurowej to płytki ceramiczne, panel drewniany, wykładzina obiektowa płytki gresowe. 
  • Część produkcyjna, wybudowana wraz z częścią biurową w pierwszym etapie, zlokalizowana jest w środkowej części zakładu. Jest to jednokondygnacyjna hala o wysokości między 4,8 a 5,5 metra. W części produkcyjnej zlokalizowano także kotłownie gazową, warsztat, szatnie, pokój socjalny, sanitariaty i archiwum. Posadzka w części produkcyjnej wykończona żywicą. Wejście do części produkcyjnej jest zarówno z poziomu części administracyjno-biurowej jak i niezależne z boku budynku. 
  • Część magazynowa, dobudowana w 2011 roku, ma wysokość między 5,5 a 8,5 metra i wyposażona jest w jeden dok dla samochodów ciężarowych oraz jedna bramę. Przed dokiem, wzdłuż północnej elewacji budynku, znajduje się niewielka wiata stalowa, w której umieszczono kontenery na odpady oraz palety. Posadzka w części magazynowej betonowa zatarta na gładko. Wejście do części magazynowej jest zarówno z części produkcyjnej jak i niezależne z boku budynku.

Budynek wyposażony jest w instalacje: instalacja wodociągowa, instalacja c.o. z własnej kotłowni, instalacja kanalizacyjna, kanalizacja deszczowa, instalacje elektryczne, wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej, klimatyzacja, kanalizacji w części biurowej i produkcyjnej, instalacja gazowa, odgromowa i telefoniczna. 

Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów osobowych  (40 miejsc) oraz tereny zielone.

Rodzaj powierzchni:
  • pow. administracyjno-biurowa - 647,46 m2
  • pow. produkcyjna - 1533,38 m2
  • pow. magazynowa - 1262,74 m2

Plan zagospodarowania przestrzennego
Budynek znajduje się na działkach o łącznej powierzchni 7085 m2. Zgodnie z zapisami MPZP nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem AG, przeznaczonym pod tereny aktywności gospodarczej obejmującej obszary zgrupowań przemysłowo-składowych (Uchwała nr 628/XXIX/2005 Rady Miasta Lublin z dnia 17 marca 2005r.).
Przeznaczenie podstawowe: różnego rodzaju działalność produkcyjno-wytwórcza i składowo-magazynowa, taka jak: produkcja przemysłowa, średnia wytwórczość, zaplecze techniczne budownictwa, bazy sprzętu i transportu, składy, magazyny, hurtownie, urządzenia obsługi rolnictwa oraz inne formy działalności gospodarczej wraz z zapleczem administracyjnym i socjalnym. 

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest we wschodniej części miasta, w dzielnicy Tatary. Zlokalizowana jest w odległości 3 km od drogi ekspresowej S12/S17. W odległości 10 km od nieruchomości znajduje się Port Lotniczy Lublin w Świdniku. Centrum Lublina znajduje się w odległości ok. 4 km od nieruchomości. 
Nieruchomość położona jest w przemysłowej części miasta, na terenie dawnych zakładów Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa przemysłowo-magazynowa oraz komercyjna. W sąsiedztwie znajduje się wiele zakładów przemysłowych. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości ok. 270 m od nieruchomości (8 linii autobusowych). 

Budynek utrzymany jest w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym. Część administracyjno-biurowa jest bardzo reprezentacyjna, nasadzenia zlokalizowane od frontu budynku tworzą imitację mini parku. Oddzielne wejścia do poszczególnych części budynku zapewniają bardzo dobra komunikację zarówno części administracyjno-biurowej jak i produkcyjno-magazynowej. Szeroka droga prowadząca do zakładu zapewnia dogodny dojazd i manewrowanie dla samochodów ciężarowych. Bliskość komunikacji miejskiej gwarantuje dobry dojazd dla Pracowników a położenie głównych węzłów komunikacyjnych dróg ekspresowych zapewni dogodny dojazd dla Firm kooperujących, kadry Zarządzającej oraz delegacji. Dużą zaletą jest także bliskość Portu Lotniczego. 

Podana w ogłoszeniu cena nieruchomości jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Zapraszam do kontaktu. Przekażę Państwu więcej informacji na temat przedmiotowej nieruchomości. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4/ESP/OHS
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
04.04.2022
Cena cena w innych walutach
9 750 000, 00 PLN
Cena w EURO
2 157 413, 76 €
Cena w USD
2 451 658, 33 $
Cena za m2
2 831, 36 PLN
Cena za m2 w EURO
626, 50 €
Cena za m2 w USD
711, 95 $
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
lubelski
Gmina
Lublin
Miejscowość
Lublin
Dzielnica - osiedle
Tatary
Położenie
POD MIASTEM
Budynki w sąsiedztwie
OBIEKTY PRZEMYSŁOWE
Powierzchnia całkowita
3 443, 58 m2
Powierzchnia działki
7 085, 00 m2
Kształt działki
PROSTOKĄT
Zagospodarowanie działki
ZABUDOWA
Powierzchnia użytkowa
3 443, 58 m2
Powierzchnia produkcyjna
1 533, 38 m2
Powierzchnia magazynowa
1 262, 74 m2
Powierzchnia biurowa
647, 46 m2
Forma własności działki
UŻ. WIECZYSTE
Rodzaj budynku
ODDZIELNY OBIEKT
Rok budowy
2008
Standard
BARDZO DOBRY
Konstrukcja budynku
TRADYCYJNA
Materiał ścian
PUSTAK, PŁYTY WARSTWOWE
Rodzaj stropu
STALOWY
Technika budowy
TRADYCYJNA
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Rodzaj nawierzchni
ASFALTOWA - KOSTKA, INNA
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Rodzaj kanalizacji
MIEJSKA
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
UMIARKOWANIE CICHE
Pokrycie dachu
BLACHODACHÓWKA
Czy jest KW
Liczba miejsc parkingowych
40
Stan budynku
BARDZO DOBRY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk, praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie .

Partner Zarządzający w firmie ESAPRO. Przez wiele lat związany z rynkiem finansowym. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania muzyk.  


licencja: 23726
biuro@esapro.pl
tel.: 690-492-225

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę