510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 16/ESP/OHW) HALA-MAGAZYN na WYNAJEMLublin,
Hala magazynowa na wynajem
Na wynajem hala magazynowa zlokalizowana przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie o pow. 400 m2 oraz pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 15 m2

Prezentowana nieruchomość to tzw. suchy magazyn (brak ogrzewania). Hala w konstrukcji stalowej. Dach oraz ściany hali z blachy, podłoga w hali pylna wyłożona trylinką. Hala bez elementów konstrukcyjnych (słupów) w części magazynowej. Wymiary ok.19,50 m x 21,00 m, wysokość hali ok. 5,5 m. Z części magazynowej jest przejście do części socjalnej, w której znajdują się: szatnia, łazienka (prysznic), ubikacja. W budynku znajdują się oddzielne podliczniki wody i prądu. 

Do budynku zapewniony jest dobry dojazd dla samochodów dostawczych, droga wewnętrzna asfaltowa. 

Budynek stanowi ciekawą ofertę dla Firm, które szukają powierzchni magazynowej z przeznaczeniem pod bazę dla maszyn, skład materiałów budowlanych, skład materiałów produkcyjnych lub inne.

Prezentowana w ofercie cena jest ceną netto, która będzie powiększona o należny podatek VAT (23%). Dodatkowo po stronie Najemcy będą opłaty za media (zgodnie ze zużyciem). Najemca podpisuje indywidualna umowę na wywóz śmieci (zgodnie z zapotrzebowaniem). 

Zapraszam do kontaktu.  

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
16/ESP/OHW
Rodzaj nieruchomości
HALA-MAGAZYN
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Nieruchomość dostępna od
01.06.2022
Cena cena w innych walutach
4 600, 00 PLN
Cena za
MIESIĄC
Kaucja
5 658, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
lubelski
Gmina
Lublin
Miejscowość
Lublin
Ulica
Zemborzycka
Powierzchnia całkowita
415, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
415, 00 m2
Powierzchnia magazynowa
400, 00 m2
Standard
PODSTAWOWY
Materiał ścian
STAL
Liczba łazienek
1
Liczba WC
1
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Ilość poziomów
1
Ilość kondygnacji
1
Liczba pomieszczeń
3
Pokrycie dachu
BLACHODACHÓWKA
Kształt dachu
DWUSPADOWY
Rodzaj podłogi
PYLNA
Stan budynku
DOBRY
Materiał posadzki
trylinka

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk, praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie .

Partner Zarządzający w firmie ESAPRO. Przez wiele lat związany z rynkiem finansowym. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania muzyk.  


licencja: 23726
biuro@esapro.pl
tel.: 690-492-225

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę