Przedmiotem oferty jest duży lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku usługowego przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.
Lokal w stanie deweloperskim do indywidualnej aranżacji, ogrzewanie z sieci miejskiej. Wysokość lokalu ok. 4 m.
Lokal posiada bardzo dobrą dwustronną ekspozycję oraz szerokie witryny, które gwarantują bardzo dobrą widoczność i rozpoznawalność marki. Do lokalu prowadza dwa niezależne wejścia. Budynek otoczony zabudową usługową oraz biurową a także nowoczesną zabudową wielorodzinną co gwarantuje szeroki przepływ Klientów.
Lokal w szczególności dedykowany dla firm usługowych (ubezpieczenia, finanse, usługi telekomunikacyjne), jako Centra Obsługi Klientów (doskonała widoczność i dostępność dla Klientów), punkty handlowe oraz usługi gastronomiczne, gabinety medyczne oraz gabinety kosmetyczne a także inne działalności dla których ważne jest usytuowanie w otoczeniu nowoczesnych centrów biznesowych i osiedli.
Warunki najmu:
Zapraszam na prezentację.
W ofercie posiadamy także inne lokale w tej inwestycji.
Posiadamy w ofercie szeroki wybór lokali komercyjnych na wynajem. Szukasz najlepszej lokalizacji dla swojej Firmy? Skontaktuj się z nami.
ESAPRO Nieruchomości Komercyjne
ESAPRO to specjalistyczna firma, która świadczy PROFESJONALNE USŁUGI w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk - praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie. Partner Zarządzający w firmie ESAPRO.
ESAPRO to specjalistyczna firma, która świadczy PROFESJONALNE USŁUGI w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych oraz nieruchomości premium.
Zajmujemy się obsługą nieruchomości na terenie woj. lubelskiego.
- Pomagamy w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży/najmu.
- Oferujemy nowoczesne rozwiązania oraz nieszablonowe sposoby prezentacji nieruchomości.
- Współpracujemy ze specjalistycznymi firmami w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży/najmu.
- Docieramy z naszą ofertą zarówno do Klientów krajowych jak i zagranicznych.
Zapytaj o ofertę