510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 24/ESP/ODS) DOM na SPRZEDAŻSitno,
OSADA SITNO - prywatny ośrodek jeździecki

Osada Sitno położona jest w malowniczym terenie powiatu radzyńskiego. Teren posiadłości otoczony jest z trzech stron lasem, oddalony jest od sąsiednich zabudowań o ok. 500m a do posiadłości prowadzi prywatna droga przez las. 

Elegancka zabudowa w stylu dworkowym nadaje temu miejscu szlachetności i kunsztu, gdzie budynki architektonicznie stanowią zwartą całość. Teren posiadłości jest czytelnie podzielony na strefę prywatną oraz jeździecką. Łączna powierzchnia gospodarstwa to 5,81 ha.


Do części prywatnej prowadzi oddzielna brama wjazdowa. Przed domem znajduje się duży parking oraz pięknie zaaranżowany teren zielony.  Za domem znajdziemy przestronny taras oraz ogród. Dom o powierzchni 415 m2 jest elegancko urządzony. Piękne biuro w stylu angielskim, wydzielona część prywatna o powierzchni ponad 120 m2, przestronne foyer z marmurowym kominkiem - to przestrzenie, które pozwalają na wypoczynek i pracę w komfortowych warunkach. Dodatkowo na I piętrze znajdziemy 12 pokoi z łazienkami, które można wykorzystywać jako pokoje gościnne lub przeznaczyć na działalność hotelową.

Do części jeździeckiej zaprojektowano oddzielny wjazd. Znajdziemy tu budynek stajni wraz z dodatkową częścią mieszkalną, padoki, łąki a na skraju posiadłości kryty wybieg dla koni. Budynek stajni o powierzchni ponad 207 m2, posiada 7 boksów (2 dwustanowiskowe, 5 jednostanowiskowych). Dodatkowo znajdziemy tu siodlarnię, magazyn pasz oraz sanitariat. W budynku stajni znajduje się także część mieszkalna o pow. 52 m2. Obok budynku stajni znajduje się budynek pomocniczy z wiatą garażową.

Kryty wybieg dla koni to świetne uzupełnienie części jeździeckiej. Budynek pozwala na prowadzenie zajęć przez cały rok. Bryła budynku dopasowana jest do krajobrazu nizinnego i pięknie wpisuje się w teren. Na wysokości krytego wybiegu dla koni znajduje się także droga prowadząca wprost na jeździeckie szlaki leśne.

Teren powiatu radzyńskiego posiada bogatą historię jeździecką. Stworzono tu specjalny turystyczny jeździecki szlak historyczno-przyrodniczy "Radzyńskiej Krainy Serdeczności" wytyczony na trasie liczącej prawie 100 km. Szlak prowadzi przez miejsca atrakcyjne przyrodniczo oraz związane z ważnymi wydarzeniami z historii powiatu. Duża liczba profesjonalnie przygotowanych i prowadzonych w powiecie radzyńskim stajni a także szeroko rozwinięta turystyka konna świadczy o ogromny potencjał jeździecki tego regionu.

Eleganckie wnętrza mieszkalne, położenie, które gwarantuje daleko idącą intymność, profesjonalnie przygotowany prywatny ośrodek jeździecki - to największe zalety prezentowanej nieruchomości. To wspaniałe miejsce do życia, a także do rozwoju pasji jeździectwa. Doskonała lokalizacja gwarantuje szybką komunikację z dużymi ośrodkami takimi jak Warszawa, Lublin czy Białystok.

Jeśli szukacie Państwo prywatnej posiadłości o charakterze jeździeckim, z rozbudowaną elegancką częścią mieszkalną lub jeśli szukacie miejsca do prowadzenia biznesu związanego z jeździectwem zapraszam do kontaktu.


 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

załączone pliki/dokumenty

filmy video

Symbol
24/ESP/ODS
Stan budynku
BARDZO DOBRY
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 100 000, 00 PLN
Cena za m2
9 879, 52 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
radzyński
Gmina
Borki
Miejscowość
Sitno
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
415, 00 m2
Powierzchnia działki
58 100, 00 m2
Zagospodarowanie działki
ZABUDOWA, NASADZENIA, KRZEWY I DRZEWA
Rodzaj domu
DWOREK
Przeznaczenie
MIESZKALNE, REKREACYJNE
Rodzaj budynku
ODDZIELNY OBIEKT
Standard
BARDZO DOBRY
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Liczba pokoi
16
Liczba pięter
1
Umeblowanie
NA ŻYCZENIE
Źródło c.w.
GAZOWY 2-OBIEGOWY
Ogrzewanie
C.O. GAZOWE, KOMINEK
Podpiwniczenie /piwnica
NIEPODPIWNICZONY
Energia elektryczna
Rodzaj kanalizacji
PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Uciążliwość okolicy
CICHE
Alarm
Drzwi antywłamaniowe
Pokrycie dachu
BLACHODACHÓWKA
Kształt dachu
DWUSPADOWY
Rodzaj podłogi
GRES, PARKIET, WYKŁADZINA
Ogrodzenie
PEŁNE
Czy jest KW
Ogródek
Garderoba
Pomieszczenie gospodarcze
Kominek
Balkon
Taras

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk, praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie .

Partner Zarządzający w firmie ESAPRO. Przez wiele lat związany z rynkiem finansowym. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania muzyk.  


licencja: 23726
biuro@esapro.pl
tel.: 690-492-225

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę