510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na sprzedaż

sortuj
Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin,

2 600 000 | 166 m2
nr oferty: 28/ESP/LS

Przedmiotem oferty jest elegancko wykończona restauracja z profesjonalnym zapleczem kuchennym zlokalizowana w dzielnicy Szerokie (administracyjnie lokal przylega bezpośrednio do ul. Wojciechowskiej). Łączna powierzchnia lokalu to 165,52 m2 z czego ok. 100 m2 to sala restauracyjna. Pozostała powierzchnia to zaplecze kuchenne. Lokal jest wyposażony i gotowy do prowadzenia działalności. Sala restauracyjna zaaranżowana w kształcie litery L wyposażona w wygodne obrotowe fotele wykonane na indywidualne zamówienie oraz przestronne stoły. Na ścianach znajduje się tynk strukturalny, sufit przykryty eleganckimi lamelami, podłoga wykończona płytami gresowymi. W lokalu wykonano wentylację mechaniczną, klimatyzację oraz zamontowano wysokiej klasy system nagłośnienia. Duże przeszklenia w lokalu z pięknym widokiem na tereny zielone budują wyjątkowy klimat tego miejsca. Lada barowa w części restauracyjnej wyposażona w wysokiej jakości sprzęt: profesjonalny ekspres i młynek do kawy, chłodzone szuflady na napoje, kostkarkę, urządzenie do próżniowego zamykania butelek, ekspozytor chłodniczy na wyroby cukiernicze, lodówkę na wina. Zaplecze kuchenne wyposażone w profesjonalny sprzęt: chłodnię oraz mroźnię, dwa piece do pizzy, piec konwekcyjny, podgrzewane szuflady w zabudowie na naczynia, zmywarkę kapturową do naczyń, lodówki gastronomiczne, płytę grzewczą oraz dwie czteropalnikowe kuchnie gazowe. Nad urządzeniami grzewczymi zamontowane są okapy gastronomiczne. Dodatkowo znajdziemy tu mieszarkę do ciasta, prasę do pizzy oraz pozostałe wyposażenie wspierające pracę kuchni. Lokal wyposażony jest w zastawę gastronomiczną. W lokalu wykonano zintegrowany system zamówień z natychmiastowym powiadomieniem do części kuchennej. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe dla gości. Istnieje możliwość wystawienia stolików na zewnątrz budynku. Lokal jest elegancko wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt. Budynek posiada bardzo dobrą ekspozycję. W lokalu znajdują się szerokie przeszklenia na całej długości ściany, co dodatkowo buduje wyjątkowy klimat tego miejsca. Standard oraz wyposażenie lokalu pozwalają na szybkie uruchomienie działalności w tym miejscu. Prezentowana w ogłoszeniu cena jest ceną netto i dotyczy sprzedaży lokalu wraz z wyposażeniem. Zapraszam na prezentację.

Branża motoryzacyjna - serwis, opony, myjnia
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin,

350 000 | 150 m2
nr oferty: 27/ESP/LS

Myjnia samochodowa oraz serwis samochodowy prowadzony w wynajmowanym lokalu. Na sprzedaż firma działająca na lubelskim rynku od ponad 20 lat na terenie jednej z galerii handlowych. Lokalizacja firmy gwarantuje codzienny, duży przepływ Klientów. Firma posiada duże grono stałych Klientów. W zakresie działalności myjni samochodowej oferowane są usługi z zakresu: mycie ręczne, sprzątanie wnętrza, pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki skórzanej, hydrofobizacje szyb, ozonowanie, korekta lakieru, regeneracja lamp, powłoki ceramiczne i inne. W zakresie działalności serwisu samochodowego oferowane są usługi z zakresu tzw. szybkiego serwisu: sprzedaż i wymiana opon (przechowywalnia opon), wyważanie kół, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji (napełnianie, dezynfekcja), wymiana oleju (silnik, skrzynia biegów), wymiana alternatora, paska rozrządu, łącznika stabilizatora, sworznia, amortyzatorów, sprężyn, końcówek drążków, wymiana tarcz/klocków hamulcowych oraz inne. Działalność prowadzona jest 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w godz. 8:00-20:00. Powierzchnia lokalu to 150 m2 na którą składają się: 2 stanowiska myjni ręcznej oraz 2 stanowiska serwisowe (z podnośnikami). Istnieje możliwość rozwoju działalności o nowe usługi w zakresie motoryzacji. Sprzedaż dotyczy zorganizowanej działalności polegającej na prowadzeniu myjni samochodowej oraz serwisu samochodowego (cesje umów handlowych, wyposażenie, kontrakty, cesje umowy najmu). Działalność prowadzona jest w dużym centrum handlowym na terenie Lublina. Zapraszam do kontaktu.

Duży lokal na Choinach w atrakcyjnej cenie
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin, Czechów

1 750 000 | 490 m2
nr oferty: 26/ESP/LS

Prezentowany lokal znajduje się w Lublinie przy ul. Świętokrzyskiej, w centrum dużego osiedla mieszkaniowego. Dotychczas lokal pełnił zarówno funkcję handlową, biurową jak i usługową. Działka, na której położony jest budynek, oznaczona jest w planie zagospodarowania symbolem M3 - przeznaczenie gruntu pod zabudowę mieszkaniową o mieszanej strukturze oraz usług nieuciążliwych. Lokal usytuowany jest na dwóch poziomach (parter oraz poziom -1). Powierzchnia parteru wynosi ok. 280 m2, powierzchnia poziomu -1 to ok. 207 m2. Na parterze przy wejściu zaaranżowano holl recepcyjny z którego przechodzimy na przestronny open space o pow. 134 m2. Z powierzchni "open space" mamy przejście do 3 pokoi biurowych oraz części lokalu w które usytuowano dodatkowe 2 pomieszczenia biurowe, zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia pomocnicze (archiwum, schowek). Na poziomie -1 znajdziemy trzy duże pomieszczenia idealne na magazyn, pracownię, archiwum lub dodatkowe biuro. Znajdziemy tu także toalety, a także pokój z przeznaczeniem na pomieszczenie socjalne oraz dodatkowe pomieszczenia magazynowe. Pomieszczenia na poziomie -1 są bardzo funkcjonalne. Z uwagi na atrakcyjny rozkład powierzchni, oferta powinna zainteresować w szczególności: kancelarie prawne, kancelarie notarialne firmy księgowe i doradztwa podatkowego placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe branże finansową branże ubezpieczeniową Bezpośrednie sąsiedztwo lokalu to zabudowa wielorodzinna, a także tereny zielone, rekreacyjne, place zabaw co może zainteresować przedsiębiorców poszukujących lokalu pod działalność oświatową lub edukacyjną. Dużą zaletą tej lokalizacji jest szybki dojazd do obwodnicy miasta, bezpośredni dojazd do lokalu zapewnia droga osiedlowa a bezpośrednio przed budynkiem znajduje się osiedlowy ogólnodostępny parking. Do lokalu doprowadzone są media miejskie. W lokalu zamontowano wentylację mechaniczną oraz klimatyzację. Jeśli szukacie Państwo dużego, uniwersalnego lokalu w atrakcyjnej cenie zapraszam na prezentację.

Najlepsza lokalizacja w Śródmieściu Lublina
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin, Śródmieście

1 673 055 | 207 m2
nr oferty: 25/ESP/LS

Prezentowany lokal znajduje się przy ul. Hugona Kołłątaja w Lublinie. To jedna z ulic Śródmieścia, łącząca ul. Peowiaków z ul. Krakowskie Przedmieście. Kamienica, w której znajduje się lokal, wybudowana została w latach 1896-1898 (przebudowana w roku 1937). Budynek posiada duże znaczenie kulturowe i historyczne dla Lublina. Prezentowany lokal to świetna oferta dla osób, które szukają reprezentatywnych powierzchni dla swoich firm. Lokal w ostatnim czasie przeszedł gruntowny remont. Wykonano generalny remont łazienek, wykonano nowy system centralnego ogrzewania, wykonano zabezpieczenia przeciwwilgociowe murów budynku, odświeżono pomieszczenia biurowe. Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda są z nowego pieca gazowego. W lokalu zainstalowano wentylację mechaniczną. Rozprowadzona jest także instalacja alarmowa. Z uwagi na lokalizację oraz rozkład powierzchni, oferta powinna zainteresować w szczególności: kancelarie prawne, kancelarie notarialne firmy księgowe i doradztwa podatkowego placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe branże finansową (bank, pośrednictwo finansowe) branże ubezpieczeniową Lokal świetnie sprawdzi się także na działalność handlową lub gastronomiczną. Istnieje możliwość zmiany aranżacji lokalu poprzez przesunięcie lub niwelację ścian działowych (zabudowa karton-gips). Lokal znajduje się na dwóch poziomach (parter 103 m2, poziom -1 103,55). Kamienica, w której znajduje się lokal, to ciąg zabudowy z końca XIX, z piękną fasadą. ul. Kołłątaja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie placu Litewskiego. W biskiej odległości znajdują się m.in. urzędy i instytucje takie jak: Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Urząd Skarbowy. Forma własności lokalu to udziały. Zapraszam na prezentacje.

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY - LSM ul. Jana Sawy
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin, LSM

849 000 | 104 m2
nr oferty: 20/ESP/OLS

NA SPRZEDAŻ lokal użytkowy zlokalizowany w budynku biurowo - mieszkalnym w Lublinie przy ul. Jana Sawy 6. DLA INWESTORÓW - istnieje możliowość zakupu lokalu z opcją najmu przez dotychczasowego właściciela (warunki najmu do uzgodnienia). LOKALIZACJA Korzystna lokalizacja dla biznesu, którą zapewnia m.in. bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Biznesowego zlokalizowanego przy ul. Tomasza Zana (m.in. banki, instytucje, centra handlowe, przychodnie medyczne, handel, usługi). Dodatkowo w promieniu 150 m od budynku znajdują się m.in. ZUS oraz Sąd Rejonowy. Lokalizacja zapewnia także pełny dostęp do komunikacji miejskiej oraz szybką komunikację z centrum Lublina. BUDYNEK Budynek 9 - kondygnacyjny z częścią usługową na parterze. Funkcjonalnie podzielony na część mieszkalną oraz biurowo - usługową - niezależne wejście do części biurowo - usługowej. W budynku znajduje się winda. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU powierzchnia użytkowa - 103,85 m2 wysokość pomieszczeń - 2,65 m wystawa jednostronna (północny - wschód) - okna wychodzą na ul. Tomasza Zana wejście bezpośrednio z holu windowego Korzystny rozkład lokalu dla działalności biurowo - usługowej. 4 niezależne pokoje biurowe - każde z pomieszczeń posiada duże okno część wspólna z wydzielonym miejscem na recepcję wyposażone pomieszczenie socjalne łazienka z WC Możliwa jest zmiana układu pomieszczeń w lokalu (łączenie pokoi biurowych lub wydzielenie w miejscu recepcji dodatkowego pomieszczenia biurowego lub sali konferencyjnej). WYPOSAŻENIE ORAZ INFRASTRUKTURA okna - PCV podłoga - wykładzina biurowa oraz terakota internet - ORANGE (światłowód) ogrzewanie - sieć miejska woda, kanalizacja - sieć miejska wyposażone pomieszczenie socjalne - zabudowa kuchenna łazienka + WC STAN PRAWNY odrębna własność z Księgą Wieczystą możliwa zmiana przeznaczenia lokalu na LOKAL MIESZKALNY POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ