510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube
(Symbol 34/ESP/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKalinówka,
Kalinówka - działka budowlana na sprzedaż
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m2, zlokalizowana w Kalinówce przy ulicy Ku Słońcu. Cena dotyczy jednej działki oznaczonej w załączonej grafice jako Działka 1 lub Działka 2 (możecie Państwo wybrać jedną z działek). 

Nieruchomość jest przedmiotem podziału (przygotowany wstępny projekt). W wyniku podziału powstaną dwie działki, każda o powierzchni ok. 1400 m2 (zgodnie z grafika przedstawioną w galerii zdjęć). 

Działki oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania symbolem MR - teren zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej, z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej. Szczegółowe zapisy planu:

2. Na terenach zabudowy zagrodowej obowiązuje:
a) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać II kondygnacji mieszkalnych, z których II może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu,
b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci, o spadku powyżej 300
c) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie – poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu; dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu.
3. Na w/w dopuszcza się:
a) doinwestowanie poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, budynki gospodarcze).
b) lokalizację usług o uciążliwości mieszczącej się w granicach działki, oraz innych funkcji pod warunkiem, że nie spowodują kolizji z istniejącym i projektowanym zagospodarowaniem,
c) przekształcanie siedlisk na zabudowę letniskową,
d) lokalizację zabudowy jednorodzinnej i letniskowej - wydzielonej z siedliska rolnego – na działkach o powierzchni nie mniejszej niż 900 m2.


Media (woda, prąd, gaz) znajdują się przy drodze gminnej (lokalizacje sieci względem działki znajdziecie Państwo w galerii zdjęć).

Oferujemy także możliwość wybudowania domu do stanu deweloperskiego wg. przedstawionego projektu. Dysponujemy także gotowymi projektami domów jednorodzinnych, które można wybudować na przedmiotowych działkach. Realizacja budowy odbywa się na podstawie indywidualnego kosztorysu pod projekt. Inwestycja realizowana jest za pośrednictwem generalnego wykonawcy, z którym podpisujecie Państwo umowę. 

Zapraszam do kontaktu. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
34/ESP/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Cena cena w innych walutach
420 000, 00 PLN
Cena za m2
300, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
LUBELSKIE
Powiat
lubelski
Gmina
Lublin
Miejscowość
Kalinówka
Ulica
Ku Słońcu
Powierzchnia działki
1 400, 00 m2
Kształt działki
NIEREGULARNY

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk

Paweł Laszczyk, praktyk sprzedaży z rynkiem nieruchomości związany od 2015r. Licencjonowany Pośrednik, Członek Zarządu Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie .

Partner Zarządzający w firmie ESAPRO. Przez wiele lat związany z rynkiem finansowym. Z wykształcenia ekonomista, z zamiłowania muzyk.  


licencja: 23726
biuro@esapro.pl
tel.: 690-492-225

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę