510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
NOWOCZESNE BIURO - OPEN SPACE/PARKING
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

6 624 | 138 m2
nr oferty: 461/ESP/LW

Na wynajem nowoczesna przestrzeń biurowa rekomendowana w szczególności dla nowoczesnych usług dla biznesu. Oferta skierowana dla firm, których organizacja i charakter pracy wymaga przestrzeni OPEN SPACE uzupełnionej o niezależne pomieszczenia biurowe (sala konferencyjna, gabinet biurowy). Dodatkową zaletą jest zaaranżowna w lokalu przestrzeń socjalna (otwarty aneks kuchenny) oraz dwie niezależne łazienki. Dla najemców bezpośrednio przy budynku duży parking (naziemny oraz podziemny). STANDARD BUDYNKU nowoczesny i funkcjonalny biurowiec standard techniczny - klasa B+/A- klimatyzacja wentylacja czujniki ruchu, czyjniki dymu łącze światłowodowe okablowanie: elektryczne, komputerowe i telefoniczne otwierane okna podłoga techniczna kontrola dostępu ochrona całodobowa PARAMETRY I STANDARD LOKALU powierzchnia 138 m2 podłoga techniczna - FLOORBOX pełna infrastruktura teletechniczna klimatyzacja sufit podwieszany dobrej jakości wykładzina dywanowa otwierane okna kontrola dostępu do lokalu ROZKŁAD i WYPOSAŻENIE LOKALU Do dyspozycji nowego najemcy: OPEN SPACE o pow. ok. 80 m2 oraz dodatkowo 2 niezależne (przeszklone) pokoje biurowe, 2 niezależne toalety, W przestrzeni OPEN SPACE urządzony został funkcjonalny aneks kuchenny wyposażony m.in. w zmywarkę, lodówkę, umywalkę. KOSZTY NAJMU czynsz najmu 48 zł/m2 netto koszty eksploatacji i zarządu 18 zł/m2 netto miejsce postojowe podziemne 200 zł/netto miejsce postojowe naziemne 120 zł/netto media wg wskazań liczników POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Powierzchnia biurowa dla dużej Firmy
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Chełm,

8 000 | 400 m2
nr oferty: 460/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 400 m2 zlokalizowany w Chełmie przy ul. Rampa Brzeska. Lokal znajduje się na I piętrze budynku handlowo-usługowego. Lokal jest wydzielony z powierzchni piętra, posiada indywidualne wejście z klatki schodowej. Nieruchomość składa się z 8 oddzielnych pomieszczeń biurowych oraz dużej sali konferencyjnej. Dodatkowo znajdziemy tu oddzielną kuchnię, magazyn oraz 2 toalety (w tym jedna z prysznicem). Na wejściu do lokalu zaplanowano powierzchnię z przeznaczeniem na sekretariat. Do budynku doprowadzone są media z sieci miejskiej, centralne ogrzewanie zapewnia sieć lokalna. Okna w pokojach biurowych są uchylne. Do budynku jest doprowadzone łącze światłowodowe. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe - istnieje także możliwość wyznaczenia części parkingu tylko dla Najemcy. Warunki najmu: czynsz miesięczny w wysokości 20zł/netto za m2 comiesięczna zaliczka na centralne ogrzewanie 3,20 zł/netto za m2 zryczałtowana opłata za wodę i ścieki uzależniona od ilości osób własna umowa na wywóz śmieci wpłata kaucji zabezpieczającej Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy najmu. W zależności od potrzeb Najemcy istnieje możliwość podpisania umowy zarówno na czas określony jak i nieokreślony. Nieruchomość posiada bardzo dobrą ekspozycję a jej lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd. Pomieszczenia biurowe są przestronne, z dużymi uchylnymi oknami. Podział gabinetowy przestrzeni zapewnia komfortowe warunki pracy dla dużych zespołów Pracowników. Zapraszam na prezentację.

Piętro w biurowcu, duży parking, archiwum
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

15 268 | 347 m2
nr oferty: 459/ESP/LW

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurowe rozlokowane na piętrze biurowca. Łączna powierzchnia użytkowa (bez części wspólnych i korytarzy - tylko pomieszczenia biurowe) wynosi 347 m2, powierzchnia całkowita to 482,00 m2. Szczegółowy rozkład powierzchni znajdziecie Państwo na rzucie kondygnacji dołączonym do oferty w galerii zdjęć. Rozkład powierzchni to książkowy przykład powierzchni biurowej z wydzielonymi gabinetami wzdłuż długiego korytarza. Świetnie rozplanowana powierzchnia biurowa, pozwala na rozlokowanie dużej ilości pracowników. Pokoje biurowe posiadają metraże od 15 m2 do 80 m2. Największy z pokoi pełni funkcję sali konferencyjnej. Część pokoi posiada klimatyzację. Na piętrze znajdziemy dwie łazienki (damską oraz męską) a także zaplecze socjalne dla Pracowników. Piętro posiada dostęp do dwóch klatek schodowych, w budynku zamontowane są dwie windy. Media dostępne w budynku są z sieci miejskiej, piętro posiada podlicznik prądu. W budynku wykonano system przeciw pożarowy. W pokojach rozprowadzona jest sieć LAN, w budynku dostępny jest światłowód o dużej przepustowości. Do dyspozycji Najemcy są 3 duże parkingi w obrębie budynku o łącznej ilości ok. 150 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wynajęcia (za dodatkową opłatą) miejsc postojowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy miejsca dedykowane (oznaczone) przed budynkiem lub miejsca ogólnodostępne na parkingu oddalonym o ok. 50 m od budynku. W budynku (w podpiwniczeniu) znajdują się pomieszczenia, które z powodzeniem można wynająć na archiwum (suchy, ciepły magazyn). W budynku (na parterze) znajduje się recepcja obsługiwana w godzinach 6:00-18:00. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni (dwa piętra o metrażu: 692 m2 powierzchni biurowej, 962 m2 powierzchni całkowitej). Prezentowana oferta to świetna propozycja dla Firm, które szukają dużej powierzchni biurowej dla zespołów Pracowników. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 44 zł/netto za m2 powierzchni użytkowej opłata eksploatacyjna w wysokości 12zł/netto za m2 dodatkowo płatny prąd zgodnie ze zużyciem (podlicznik) opłata za wywóz śmieci w stawce zryczałtowanej 520 zł/netto miesięcznie za jedno piętro wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszam na prezentację.

Dwa piętra w biurowcu, duży parking, archiwum
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

30 448 | 692 m2
nr oferty: 458/ESP/LW

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurowe rozlokowane na dwóch piętrach biurowca. Łączna powierzchnia użytkowa (bez części wspólnych i korytarzy - tylko pomieszczenia biurowe) wynosi 692 m2, powierzchnia całkowita to 962,00 m2. Szczegółowy rozkład powierzchni znajdziecie Państwo na rzutach kondygnacji dołączonych do oferty w galerii zdjęć. Rozkład powierzchni to książkowy przykład powierzchni biurowej z wydzielonymi gabinetami wzdłuż długiego korytarza. Świetnie rozplanowana powierzchnia biurowa, pozwala na rozlokowanie dużej ilości pracowników. Pokoje biurowe posiadają metraże od 15 m2 do 80 m2. Największy z pokoi pełni funkcję sali konferencyjnej. Część pokoi posiada klimatyzację. Na każdy piętrze znajdziemy dwie łazienki (damską oraz męską) a także zaplecze socjalne dla Pracowników. Każde piętro posiada dostęp do dwóch klatek schodowych, w budynku zamontowane są dwie windy. Media dostępne w budynku są z sieci miejskiej, każde piętro posiada podlicznik prądu. W budynku wykonano system przeciw pożarowy. W pokojach rozprowadzona jest sieć LAN, w budynku dostępny jest światłowód o dużej przepustowości. Do dyspozycji Najemcy są 3 duże parkingi w obrębie budynku o łącznej ilości ok. 150 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wynajęcia (za dodatkową opłatą) miejsc postojowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy miejsca dedykowane (oznaczone) przed budynkiem lub miejsca ogólnodostępne na parkingu oddalonym o ok. 50 m od budynku. W budynku (w podpiwniczeniu) znajdują się pomieszczenia, które z powodzeniem można wynająć na archiwum (lub suchy, ciepły magazyn). W budynku (na parterze) znajduje się recepcja obsługiwana w godzinach 6:00-18:00. Istnieje możliwość wynajęcia jednego piętra (pow. użytkowa 347 m2, pow. całkowita 482 m2). Prezentowana oferta to świetna propozycja dla Firm, które szukają dużej powierzchni biurowej dla zespołów Pracowników. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 44 zł/netto za m2 powierzchni użytkowej opłata eksploatacyjna w wysokości 12zł/netto za m2 dodatkowo płatny prąd zgodnie ze zużyciem (podlicznik) opłata za wywóz śmieci w stawce zryczałtowanej 520 zł/netto miesięcznie za jedno piętro wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszam na prezentację.

BIURO-2 gabinety+OPEN SPACE-parking w cenie
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

3 431 | 73 m2
nr oferty: 457/ESP/LW

Na wynajem kompaktowe biuro o powierzchni ok. 73 m2. Lokal składa się z 3 pomieszczeń w tym dwa niezależne pokoje biurowe oraz część open space. Lokal znajduje się w budynku biurowym w całości przeznaczonym pod działalność biurowo - usługową. Właściciel budynku, w którym znajduje się lokal zadbał o komfortowe warunki pracy dla swoich najemców- w cenie czynszu oferuje min. - duży parking bezpośrednio przy budynku - w cenie najmu - ochronę całodobową budynku - monitoring parkingu - monitoring części wspólnych bydynku na każdej kondygnacji - sprzątanie powierzchni wspólnych (2 x tydzień) - windę - podjazd dla osób niepełnosprawnych - niezależne toalety na każdej kondygnacji To doskonała alternatywa dla firm i instytucji, dla których nie jest istotna obecność w centrum miasta a także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. LOKALIZACJA Lublin - Wrotków. Dobra komunikacja z pozostałą częścią miasta. Łatwy i szybki wyjazd min. do ul. Zemborzyckiej, ul. Diamentowej, ul. Nowy Świat PARAMETRY 1. Powierzchnia brutto (rozliczeniowa) - 73 m2 2. Wysokość - 2,60 m 3. Liczba pomieszczeń - 3 4. Wejście do lokalu - z korytarza (niezależne) 5. Kondygnacja: parter Powierzchnia brutto uwzględnia współczynnik cześci wspólnych w budynku. POZOSTAŁE UDOGODNIENIA 1. Internet - światłowód 2. Podjazd dla osób niepełnosprawnych 3. Całodobowa ochrona budynku 4. Dostępność - bez limitu czasowego KOSZT NAJMU 1. Czynsz miesięczny - 47 zł/m2 (3 431 zł netto + VAT) 2. Opłaty eksploatacyjne naliczane ryczałtowo (ogrzewanie, prąd, woda, wywóz śmieci, podatek od nieruchomości) ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

WYKOŃCZONE BIURO - 5 pokoi, łazienki, kuchnia
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

10 000 | 180 m2
nr oferty: 451/ESP/LW

Na wynajem wykończone w wysokim standardzie, komfortowe i funkcjonalne biuro o powierzchni ok. 180 m2. Możliwe jest także wynajęcie mniejszej powierzchni w budynku (ok. 120 m2 - 3 niezależne pokoje biurowe) Oferta powinna zainteresować w szczególności firmy, których organizacja i charakter pracy wymaga przestrzeni z podziałem gabinetowym o zróżnicowanych powierzchniach. Doskonała propozycja dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych SSC - centra usług wspólnych (m.in. księgowość, IT, obsługa klienta, logistyka, finanse, HR) CCC - call contact centre ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania STANDARD i ARANŻACJA LOKALU Oferowana powierzchnia to komfortowa i nowoczesna przestrzeń do pracy. wysoki standard techniczny budynku wydajna klimatyzacja w każdym pokoju wentylacja mechaniczna kontrola dostępu (budynek oraz biuro) duże otwierane okna (każde z pomieszczeń jest doskonale doświetlone światłem dziennym) internet (sięć kablowa oraz wydajne WiFi w całym lokalu) podwieszane sufity dwa duże balkony wyłącznie do dyspozycji najemcy system PPOŻ system alarmowy dedykowana serwerownia w lokalu podłogi - gres oraz wykładzina dywanowa Do dyspozycji najemcy: 5 niezależnych pomieszczeń biurowych o zróżnicowanej powierzchni w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne (część wspólna) dwie odrębne łazienki (część wspólna) Miejsca parkingowe bezpośrednio przy budynku STANDARD BUDYNKU monitoring wizyjny kontrola dostępu do budynku system PPOŻ system oddymiania klatki schodowej bardzo dobry standard części wspólnych system alarmowy fotowoltaika POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Usługi medyczne, siedziba firmy - budynek na wynajem
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Nałęczów,

9 794 | 392 m2
nr oferty: 450/ESP/LW

Przedmiotem oferty wynajmu jest wolnostojący budynek usługowy znajdujący się w Nałęczowie. Łączna powierzchnia budynku wynosi 392 m2, budynek zlokalizowany jest na działce o pow. 1217 m2. Budynek dwukondygnacyjny z dwoma garażami w bryle. Działka jest w pełni ogrodzona, na wjeździe zamontowano bramę przesuwną. Parter budynku to powierzchnia ok. 250 m2. Przestrzeń ta podzielona jest na pokoje/gabinety o powierzchniach od 11 m2 do 28 m2. Część pomieszczeń można ze sobą połączyć uzyskując w ten sposób większe biura. Do budynku prowadzą 4 niezależne wejścia, dzięki czemu można elastycznie podzielić powierzchnię i zastosować komunikację zgodną z własnym planem prowadzenia działalności. Na poziomie parteru znajdują się także dwa garaże w bryle budynku. Piętro budynku zaaranżowane jest na pokoje hotelowe. Znajdziemy tu dwa pokoje ze wspólną łazienka i kuchnią, 3 pokoje z łazienkami oraz jeden pokój rodzinny, który składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz toalety. Piętro posiada oddzielne wejście i może być wykorzystywane w sposób niezależny od powierzchni parteru. Pokoje na piętrze można oczywiście dostosować do innej funkcji, np. jako pomieszczenia biurowe. Parter budynku wymaga generalnego remontu (część prac budowlanych została już wykonana). Piętro budynku wymaga odświeżenia. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking. Budynek graniczy z osiedlem mieszkalnym oraz niską zabudową jednorodzinną. Prezentowany budynek z powodzeniem można wykorzystać na działalność biurową (jako np. siedziba firmy), działalność przedszkola, usługi medyczne (w formie POZ lub placówki prywatnej), usługi paramedyczne, usługi beauty lub inne zgodnie z indywidualnymi potrzebami Najemcy. Istnieje możliwość montażu dużej reklamy na ogrodzeniu oraz na budynku. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu zgodnie z ofertą wpłata kaucji zabezpieczającej dodatkowo płatne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, śmieci) inne media zgodnie z potrzebami Najemcy Właścicielem budynku jest osoba prywatna, prezentowana cena nie jest powiększana o VAT. Oferowany budynek posiada dobrą ekspozycję, wygodny duży parking oraz dobre sąsiedztwo (zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna). Z tyłu budynku (od strony bloków) biegnie osiedlowy ciąg pieszy (chodnik). W przypadku realizacji w budynku usług, istnieje możliwość porozumienia z Zarządcą Wspólnoty i wykonania dodatkowego wejścia na posesję od strony osiedla. Zapraszam na prezentację.

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin,

2 600 000 | 166 m2
nr oferty: 28/ESP/LS

Przedmiotem oferty jest elegancko wykończona restauracja z profesjonalnym zapleczem kuchennym zlokalizowana w dzielnicy Szerokie (administracyjnie lokal przylega bezpośrednio do ul. Wojciechowskiej). Łączna powierzchnia lokalu to 165,52 m2 z czego ok. 100 m2 to sala restauracyjna. Pozostała powierzchnia to zaplecze kuchenne. Lokal jest wyposażony i gotowy do prowadzenia działalności. Sala restauracyjna zaaranżowana w kształcie litery L wyposażona w wygodne obrotowe fotele wykonane na indywidualne zamówienie oraz przestronne stoły. Na ścianach znajduje się tynk strukturalny, sufit przykryty eleganckimi lamelami, podłoga wykończona płytami gresowymi. W lokalu wykonano wentylację mechaniczną, klimatyzację oraz zamontowano wysokiej klasy system nagłośnienia. Duże przeszklenia w lokalu z pięknym widokiem na tereny zielone budują wyjątkowy klimat tego miejsca. Lada barowa w części restauracyjnej wyposażona w wysokiej jakości sprzęt: profesjonalny ekspres i młynek do kawy, chłodzone szuflady na napoje, kostkarkę, urządzenie do próżniowego zamykania butelek, ekspozytor chłodniczy na wyroby cukiernicze, lodówkę na wina. Zaplecze kuchenne wyposażone w profesjonalny sprzęt: chłodnię oraz mroźnię, dwa piece do pizzy, piec konwekcyjny, podgrzewane szuflady w zabudowie na naczynia, zmywarkę kapturową do naczyń, lodówki gastronomiczne, płytę grzewczą oraz dwie czteropalnikowe kuchnie gazowe. Nad urządzeniami grzewczymi zamontowane są okapy gastronomiczne. Dodatkowo znajdziemy tu mieszarkę do ciasta, prasę do pizzy oraz pozostałe wyposażenie wspierające pracę kuchni. Lokal wyposażony jest w zastawę gastronomiczną. W lokalu wykonano zintegrowany system zamówień z natychmiastowym powiadomieniem do części kuchennej. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe dla gości. Istnieje możliwość wystawienia stolików na zewnątrz budynku. Lokal jest elegancko wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt. Budynek posiada bardzo dobrą ekspozycję. W lokalu znajdują się szerokie przeszklenia na całej długości ściany, co dodatkowo buduje wyjątkowy klimat tego miejsca. Standard oraz wyposażenie lokalu pozwalają na szybkie uruchomienie działalności w tym miejscu. Prezentowana w ogłoszeniu cena jest ceną netto i dotyczy sprzedaży lokalu wraz z wyposażeniem. Zapraszam na prezentację.

WYKOŃCZONE BIURO-5 pokoi biurowych, kuchnia, łazienki
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

10 725 | 195 m2
nr oferty: 446/ESP/LW

Oferowana powierzchnia znajduje się w nowoczesnym biurowcu, w bliskim sąsiedztwie centrum Lublina przy jednym z najważniejszych ciągów komunikacyjnych miasta. Budynek wyposażony jest m.in. w 2 windy, recepcję, parking naziemny oraz podziemny. Doskonała propozycja dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych, CC SSC - centra usług wspólnych (m.in. księgowość, IT, obsługa klienta, logistyka, finanse, HR) ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania Jest to także korzystne miejsce dla kancelarii prawnej, biura rachunkowego, firm szkoleniowych Biuro jest wykończone w wysokim standardzie i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. ROZKŁAD LOKALU Do wyłącznej dyspozycji najemcy: 3 pokoje biurowe (12 m2, 30 m2, 57 m2 - open space) 2 funkcjonalne salki do spotkań (bez okien) - o pow. ok. 9 m2 każda wyposażone pomieszczenie socjalne dwie niezależne łazienki z WC korytarz z szafą ubraniową w zabudowie PARAMETRY i STANDARD LOKALU parter powierzchnia ok. 195 m2 wysokość - 3 m klimatyzacja oraz wentylacja mechaniczna podłoga techniczna duże witryny okienne (szyby niskoemisyjne) oświetlenie ledowe wejście do lokalu zabezpieczone kontrolą dostępu internet światłowodowy system PPOŻ w lokalu monitoring wizyjny oraz system alarmowy GŁÓWNE ATUTY BIUROWCA lokalizacja korzystna dla biznesu - dobra komunikacja z centrum Lublina oraz łatwy dostęp do komunikacji miejskiej dla pracowników energooszczędne rozwiązania pozwalające obniżenie kosztów funkcjonowania biura (m.in. fotowoltaika na budynku) wysoki standard wykończenia miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny wydajna klimatyzacja i wentylacja mechaniczna windy oraz recepcja bezpieczeństwo energetyczne i telekomunikacyjne: podwójne zasilanie energetyczne (własny agregat prądotwórczy, UPS-y) sieci światłowodowe kilku operatorów np. Netia, Orange, GTS, Virtual Telecom WARUNKI FINANSOWE NAJMU czynsz najmu - 55 zł/m2 netto opłata eksploatacyjna (service charge) - 15,50 zł/m2 netto opłaty za media (liczniki) POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

7 pokoi biurowych - prąd i C.O. w czynszu
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

14 143 | 262 m2
nr oferty: 445/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. użytkowej 261,90 m2 składający się z 7 pomieszczeń biurowych oraz oddzielnej kuchni. Lokal znajduje się na ostatnim, III piętrze. Uniwersalna przestrzeń biurowa z pokojami o zróżnicowanych powierzchniach od 17 m2 do 51 m2 (szczegółowy plan piętra znajdziecie Państwo w galerii zdjęć). Budynek znajduje jest na ogrodzonym terenie ze szlabanem na wjeździe. Wokół budynku są wyznaczone miejsca parkingowe dla Najemców (dodatkowo płatne). Najemca ma zagwarantowany całodobowy dostęp do budynku. Wszystkie media w budynku są z sieci miejskiej. Dodatkowo do budynku doprowadzony jest internet światłowodowy. Na piętrze, poza 7 lokalami biurowymi, do dyspozycji Najemcy są także: pomieszczenie socjalne/kuchnia oraz 2 oddzielne toalety. W cenie czynszu najmu macie Państwo wliczone wszystkie opłaty za media (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie). Czynsz najmu liczony jest tylko od powierzchni użytkowej lokalu, części wspólne na piętrze nie są wliczane do czynszu najmu. Rozliczenie jest łatwe i przejrzyste - otrzymujecie Państwo jedną fakturę miesięcznie z czynszem za powierzchnię użytkową. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu wpłata kaucji zabezpieczającej opcjonalnie opłata za miejsca postojowe na wyznaczonym parkingu Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy. Warunki najmu ustalamy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

BIURO lub USŁUGI - PARTER Z WITRYNĄ
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

9 700 | 163 m2
nr oferty: 444/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy/usługowy zlokalizowany w dzielnicy LSM w Lublinie. Powierzchnia lokalu wynosi 163 m2. Lokal posiada bardzo korzystne położenie oraz układ. W obrębie budynku znajdują się miejsca postojowe dla Najemcy. We frontowej części lokalu znajduje się powierzchnia typu open space z możliwością wydzielenia oddzielnych pokoi biurowych (możliwość wydzielenia od 2 do 4 pokoi). W dalszej części lokalu znajdziemy przestronny gabinet, pomieszczenie socjalne (kuchnię) dla pracowników, niezależne dla lokalu łazienki (z prysznicem), pomieszczenie na archiwum w którym znajduje się także szafa typu RACK oraz duży pokój konferencyjny. W części open space zamontowane są dwa klimakonwektory, wentylacja dla lokalu zapewniona poprzez rekuperację, ciepło do budynku dostarczane jest z indywidualnej dla budynku kotłowni, w lokalu zamontowano oświetlenie ledowe. Do budynku jest doprowadzone łącze światłowodowe (symetryczne). Lokal posiada bardzo dobrą ekspozycję oraz duże witryny na którym można zainstalować reklamy. Bezpośrednio przy budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, wokół budynku znajdują się miejsca parkingowe dla Najemców. Koszty najmu: miesięczny czynsz najmu 9700 zł netto opłata eksploatacyjna 9 zł/netto za m2 opłata za prąd wg wskazań podlicznika wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszamy do kontaktu.

Wykończony lokal biurowo-usługowy-ul. Nałęczowska
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

6 500 | 140 m2
nr oferty: 443/ESP/LW

Na wynajem wykończony lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Nałęczowskiej Lokal gwarantuje przyszłemu najemcy komfortowe warunki pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest parking dla najemców (naziemny lub podziemny) - W CENIE CZYNSZU 3 dedykowane miejsca parkingowe. W lokalu prowadzona była działalność biurowa. Istnieje także możliwość zmiany funkcji (np. gabinety lekarskie, medycyna estetyczna, branża kosmetyczna). Układ lokalu pozwala na wydzielenie mniejszych gabinetów/pokoi. AKTUALNY UKŁAD FUNKCJONALNY LOKALU: funkcjonalna przestrzeń OPEN SPACE kuchnia - w pełni wyposażona dwie łazienki z WC - wysoki standard wykończenia Zaletą jest duża witryna okienna, która bardzo dobrze doświetla oferowaną powierzchnię światłem dziennym a tym samym pozwala na efektywne wykorzystanie powierzchni na potrzeby stanowisk pracy. PARAMETRY I STANDARD OFEROWANEJ POWIERZCHNI powierzchnia użytkowa netto ok. 140 parter wysokość - 3 m klimatyzacja, wentylacja podłoga techniczna duże witryny okienne wysokiej jakości wykładzina dywanowa oświetlenie ledowe sufit podwieszany internet światłowodowy (Netia, Orange) pomieszczenie socjalne - w pełni wyposażone dwie niezależne łazienki w lokalu do wyłącznej dyspozycji najemcy dwa niezależne wejścia do lokalu GŁÓWNE ZALETY BUDYNKU ul. Nałęczowska - pierwsza linia zabudowy w pobliżu zjazd na obwodnicę Lublina oraz przystanki komunikacji miejskiej energooszczędne rozwiązania pozwalające obniżenie kosztów funkcjonowania biura (fotowoltaika) wysoki standard wykończenia miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny wydajna klimatyzacja i wentylacja miejsce na reklamę na frontowej części budynku WARUNKI FINANSOWE NAJMU czynsz najmu - 6 300 zł netto opłata eksploatacyjna (service charge) - 12 zł/m2 netto opłaty za media (energia elektryczna, ogrzewanie) kaucja gwarancyjna przy podpisaniu umowy najmu POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ