510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Budynek handlowo-usługowy po rewitalizacji
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Chełm,

1 900 000 | 960 m2
nr oferty: 32/ESP/OS

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,1554 ha zabudowana budynkiem dwukondygnacyjnej o funkcji biurowo-usługowej. Aktualnie budynek jest przedmiotem najmu (96% powierzchni budynków jest wynajęte) i przynoszą stały miesięczny dochód. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta w pobliżu pętli kolejowej przy ul. Rampa Brzeska. Do budynków doprowadzone są przyłącza sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania z prywatnej sieci lokalnej. Jest to budynek dwukondygnacyjny w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z dwoma wewnętrznymi klatkami schodowymi. Budynek jest po rewitalizacji, która obejmowała: wymianę elewacji budynku montaż paneli fotowoltaicznych (49 kW) generalny remont pomieszczeń biurowych/usługowych oraz części wspólnych budynku wyodrębnienie i remont dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych na wynajem Teren oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego jako UC-1 - tereny zabudowy usługowej w tym obiekty handlowe o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi, działalność produkcyjna, składy, magazyny, obiekty o funkcji pomocniczej służącej zabudowie usługowej, stacje paliw, garaże, parkingi, drogi wewnętrzne, ciągi piesze, ścieżki rowerowe, obiekty małej architektury, nośniki reklamowe, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Lokalizacja w strefie przemysłowej miasta oraz położenie nieruchomości przy głównej trasie Chełm - Dorohusk (trasa E373) daje duże możliwości rozwoju obiektu. Szeroki plan zagospodarowania dla terenu umożliwia prowadzenie różnych działalności. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła kolejowego może być dodatkową zaletą dla wielu firm. Obiekt jest skomercjalizowany, i przynosi stałe miesięczne przychody. Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych (dochód pasywny) gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Właścicielem jest Sp. z o.o. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto (sprzedaż na fakturę VAT). Posiadamy w tej lokalizacji także inne nieruchomości na sprzedaż (handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe). Zapraszam do kontaktu, przedstawię Państwu pełną ofertę nieruchomości na sprzedaż w tej części miasta.

Budynek handlowo-magazynowo-produkcyjny
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Chełm,

2 150 000
nr oferty: 31/ESP/OS

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,3759 ha zabudowana kompleksem budynków o funkcji handlowej, magazynowej oraz przemysłowej. Aktualnie budynki są przedmiotem najmu (82% powierzchni budynków jest wynajęte) i przynoszą stały miesięczny dochód. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta w pobliżu pętli kolejowej przy ul. Rampa Brzeska. Do budynków doprowadzone są przyłącza sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania z prywatnej sieci lokalnej. Jeden budynek parterowy w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z indywidualnymi wejściami do poszczególnych segmentów i gramami wjazdowymi do budynku. Drugi budynek murowany, dwukondygnacyjny na konstrukcji stalowej o stropach żerańskich. Teren oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego jako UC-1 - tereny zabudowy usługowej w tym obiekty handlowe o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi, działalność produkcyjna, składy, magazyny, obiekty o funkcji pomocniczej służącej zabudowie usługowej, stacje paliw, garaże, parkingi, drogi wewnętrzne, ciągi piesze, ścieżki rowerowe, obiekty małej architektury, nośniki reklamowe, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Dla budynku przygotowano koncepcję rewitalizacji. Na terenie istnieje możliwość realizacji inwestycji sklepów wielkopowierzchniowych o pow. przekraczającej 2000 m2. Lokalizacja w strefie przemysłowej miasta oraz położenie nieruchomości przy głównej trasie Chełm - Dorohusk (trasa E373) daje duże możliwości rozwoju obiektu. Szeroki plan zagospodarowania dla terenu umożliwia prowadzenie działalności zarówno produkcyjnej, magazynowej jak i handlowo-usługowej co gwarantuje różne kierunki wykorzystania terenu jak i zabudowy. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła kolejowego może być dodatkową zaletą dla wielu firm. Obiekt jest skomercjalizowany, i przynosi stałe miesięczne przychody. Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych (dochód pasywny) gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Właścicielem jest Sp. z o.o. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto (sprzedaż na fakturę VAT). Posiadamy w tej lokalizacji także inne nieruchomości na sprzedaż (handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe). Zapraszam do kontaktu, przedstawię Państwu pełną ofertę nieruchomości na sprzedaż w tej części miasta.

Dwa piętra w biurowcu - Centrum Biznesowe
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, LSM

39 474 | 918 m2
nr oferty: 442/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. ok. 918 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Wallenroda. Oferowana powierzchnia znajduje się na dwóch piętrach biurowca (piętro IV i V). Z uwagi na lokalizację oraz rozkład powierzchni - oferta powinna zainteresować w szczególności: firmy informatyczne centra call center branże finansową (banki, pośrednictwo finansowe) instytucje publiczne oraz urzędy (oddział, siedziba) placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe W promieniu 300 m od oferowanego lokalu znajdują się min. przystanki komunikacji miejskiej zapewniające bardzo dobry dojazd z dowolnej części miasta, restauracja, sklepy spożywcze, przychodnie medyczne, apteka, oddziały banków, urzędy i instytucje takie jak min. ZUS, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU: powierzchnia 918 m2 zlokalizowana na dwóch kondygnacjach budynku IV i V piętro - oddzielne wejście z klatki schodowej oraz windy 18 pomieszczeń biurowych z możliwością częściowej zmiany układu (możliwy podział części pomieszczeń na mniejsze lub większe pokoje) elastyczny i zróżnicowany rozkład powierzchni biurowej (od 44 m2 - do 10 m2) komunikacja wewnętrzna pomiędzy biurami z zachowaniem niezależnych wejść z korytarza przestronne części wspólne (korytarz) część socjalna i sanitarna (trzy odrębne toalety oraz kuchnia na każdy piętrze) możliwość podnajęcia miejsc parkingowych w parkingu podziemnym WYPOSAŻENIE oraz INFRASTRUKTURA: klimatyzacja (klimakonwektory) wentylacja uchylne okna aluminiowe z żaluzjami internet, sieć światłowodowa, własna serwerownia infrastruktura alarmowa monitoring budynku oraz całodobowa ochrona recepcja WARUNKI NAJMU: miesięczny czynsz najmu w wysokości 43 zł/netto za m2 opłata eksploatacyjna w wysokości 15 zł/netto za m2 opłata za energię elektryczną (podlicznik) wpłata kaucji zabezpieczającej POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Komfortowe Nowoczesne Biuro na parterze
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

3 735 | 75 m2
nr oferty: 441/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest wykończony lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w zachodniej części Lublina. Lokal wykończony w nowoczesnym stylu, posiada dwa wydzielone pokoje oraz część otwartą. W lokalu wyodrębniono oddzielne pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie typu magazynek. Lokal posiada indywidualną toaletę. Lokal gwarantuje przyszłemu najemcy komfortowe warunki pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest parking dla najemców (naziemny oraz podziemny). PARAMETRY I STANDARD OFEROWANEJ POWIERZCHNI powierzchnia użytkowa netto ok. 75 m2 parter wysokość - 3 m klimatyzacja, wentylacja duże witryny okienne wysokiej jakości wykładzina dywanowa oświetlenie ledowe sufit podwieszany internet światłowodowy (Netia, Orange) pomieszczenie socjalne - w pełni wyposażone indywidualna toaleta w lokalu WYPOSAŻENIE BIURA Oferowana powierzchnia została wyposażona w wysokiej jakości meble biurowe - istnieje możliwość zakupu/wynajęcia wyposażenia od aktualnego najemcy. GŁÓWNE ATUTY BIUROWCA lokalizacja korzystna dla biznesu - szybka komunikacja z Centrum, w pobliżu zjazd na obwodnicę Lublina oraz przystanki komunikacji miejskiej energooszczędne rozwiązania pozwalające obniżenie kosztów funkcjonowania biura (fotowoltaika) wysoki standard wykończenia miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny wydajna klimatyzacja i wentylacja miejsce na reklamę na frontowej części budynku WARUNKI FINANSOWE NAJMU czynsz najmu - 50 zł/m2 netto opłata eksploatacyjna (service charge) - 11,50 zł/m2 netto opłaty za media (energia elektryczna, ogrzewanie) kaucja gwarancyjna przy podpisaniu umowy najmu umowa najmu na czas określony POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Obiekt magazynowy z zapleczem socjalnym
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

17 000 | 651 m2
nr oferty: 440/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia magazynowa z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 650,50 m2 w dwukondygnacyjnym budynku. Oferta wynajmu dotyczy jednej kondygnacji. Dane techniczne: Powierzchnia części magazynowej z zapleczem socjalnym 650,50 m2 Parking przed budynkiem 7 bram automatycznych w budynku w części magazynowej o wymiarach 3 m x 3 m Ogrzewanie gazowe (własna kotłownia) Przyłącze wodno-kanalizacyjne (sieć miejska) Przyłącze elektryczne o mocy P(in) 145kW, P(szcz) 112 kW Prezentowany lokal to oddzielna przestrzeń magazynowa z zapleczem socjalnym z parkingiem i bramami garażowymi w budynku. Dodatkowo znajdziemy tu pomieszczenia dla Pracowników: szatnię, pokój socjalny, toaletę oraz łazienkę z prysznicem. Pomiędzy magazynami umieszczono portiernię oraz dodatkowe pomieszczenie biurowe z przeszkleniem wychodzącym na część magazynową. Wysokość magazynów waha się od 3,50 m od 3,74 m. Na całej powierzchni magazynowej zainstalowano regały. W każdym pomieszczeniu magazynowym znajdują się przyłącza trójfazowe. Dostawy oraz odbiór towarów możliwy jest poprzez 7 bram automatycznych o wysokości 3 m i szerokości 3 m. Przed lokalem znajduje się plac manewrowy z miejscami parkingowymi. Prezentowany lokal to ciekawa oferta dla Firm, które szukają miejsca uniwersalnego. Miejsca, w którym możliwe jest prowadzenie zorganizowanej działalności magazynowej w obrębie jednego obiektu. Budynek jest gotowy do wprowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajęcia także drugiej kondygnacji budynku o pow. 647 m2 na której znajduje się przestronna część ekspozycyjna (pow. 489,50 m2) oraz funkcjonalna część biurowa (pow. 157,50 m2). Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz na prezentację.

Powierzchnia ekspozycyjna z częścią biurową
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

22 000 | 647 m2
nr oferty: 439/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowy z częścią biurową o łącznej powierzchni ok. 647 m2 w dwukondygnacyjnym budynku. Oferta wynajmu dotyczy jednej kondygnacji. Dane techniczne: Powierzchnia kondygnacji 647 m2 Powierzchnia części ekspozycyjnej 489,50 m2 Powierzchnia części biurowej 157,50 m2 Ogrzewanie gazowe (własna kotłownia) Pomieszczenia klimatyzowane Przyłącze wodno-kanalizacyjne (sieć miejska) Wentylacja grawitacyjna oraz mechaniczna Przyłącze elektryczne o mocy P(in) 145kW, P(szcz) 112 kW Prezentowana powierzchnia to przestronna część ekspozycyjna z wydzielonym miejscem do obsługi Klientów. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony poprzez witryny okienne, które znajdują się na całej długości ściany budynku. Witryny wychodzą bezpośrednio na główną ulicę, dzięki czemu są bardzo dobrym miejscem do umieszczenia reklamy Firmy. Część ekspozycyjna jest klimatyzowana, przy wejściu znajduje się nawiew ciepłego powietrza. W części ekspozycyjnej znajdują się oddzielne toalety dla Klientów. Na całości hali zamontowano oświetlenie ledowe oraz światła halogenowe (punktowe) w części przeznaczonej pod obsługę Klientów. Poza częścią ekspozycyjną znajdziemy tu pomieszczenia biurowe do których jest bezpośrednie wejście z części ekspozycyjnej, a także poprzez oddzielne wejście z boku budynku. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą komunikację pomiędzy częścią handlową i biurową. Łącznikiem pomiędzy częścią ekspozycyjną a częścią biurową jest sekretariat. W dalszej części znajdziemy salę konferencyjną, 3 oddzielne pokoje biurowe, pokój socjalny oraz toaletę. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w meble, w pokojach zamontowana jest klimatyzacja, wszystkie okna są uchylne, zamontowano nowoczesne oświetlenie ledowe, na podłogach znajduje się wykładzina. Prezentowana powierzchnia to uniwersalna przestrzeń z bardzo dobrą komunikacją. Duża witryna, na całej szerokości części ekspozycyjnej, zapewnia bardzo dobrą ekspozycje na główną ulicę a możliwość instalacji reklamy na budynku dodatkowo zwiększy rozpoznawalność marki. Przestronna część biurowa zapewnia komfortowe warunki do pracy a bezpośrednie przejście do części ekspozycyjnej gwarantuje bardzo dobrą komunikację pracownikom Firmy. Istnieje możliwość wynajęcia także drugiej kondygnacji budynku o pow. 650,50 m2 na której znajduje się przestronna część magazynowa z 7 automatycznymi bramami o szerokości 3 m i wysokości 3 m. Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz na prezentację.

Działka budowlana z pięknym widokiem
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kalinówka,

349 860 | 1029 m2
nr oferty: 47/ESP/DZS

Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Kalinówka przy ul. Sosnowej - numer działki 151/6, powierzchnia 1029 m2. Działka znajduje się pomiędzy ulicami Sosnową a Mahoniową. Do działki prowadzi prywatna droga od ul. Sosnowej (działki numer 152/3 oraz 151/5). Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta, jest świetne usytuowana, posiada niezaburzony szeroki widok, znajduje się na lekkim wzniesieniu. Położenie działki gwarantuje bardzo dobre nasłonecznienie. Sąsiednie budynki nie generują obszarów zacienienia na działce. Do działki prowadzi utwardzona droga od strony ul. Sosnowej. Otoczenie to nowoczesna, niska zabudowa jednorodzinna. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Media (woda, prąd, gaz) znajdują się w drodze dojazdowej do działki (bezpośrednio przed działką). Gmina Głusk przystąpiła do realizacji kanalizacji gminnej na tym terenie. Do czasu jej wykonania nieczystości należy odprowadzać do zbiorników szczelnych bezodpływowych zlokalizowanych na działkach. Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 2 km od szkoły podstawowej w Kalinówce przy której znajdują się także lokale sklepy spożywcze. Odległość od pętli autobusowej (Pętla Felin-Kalinówka) oraz dużych sklepów (Biedronka, Aldi, Lidl) wynosi ok. 4,5 km. Szczegółowe warunki zabudowy dla terenów oznaczonych w planie zagospodarowania przestrzennego jako MN: 2. Na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej obowiązują następujące zasady zagospodarowania działek: a) utrzymanie gabarytów i skali zabudowy w nawiązaniu do krajobrazu i otoczenia tej zabudowy, b) pokrycie dachem spadzistym o symetrycznym nachyleniu połaci, o spadku powyżej 30 st, c) zakaz łączenia budynków mieszkalnych bliźniaczych i wolnostojących w formę zabudowy łańcuchowej bądź szeregowej, d) wysokość całkowita budynków nie może przekraczać III kondygnacji mieszkalnych, z których III może być realizowana wyłącznie jako poddasze użytkowe w stromym dachu, e) dla określenia maksymalnego pionowego wymiaru budynku liczonego od poziomu terenu przy najniżej położonym wejściu do budynku - ustala się: - dla budynków z wysokim dachem (o spadku powyżej 30 st.) wysokość mierzona od poziomu terenu do kalenicy nie może przekraczać 12,00 m; - dla budynków pozostałych wysokość mierzona od poziomu terenu do gzymsu nie może przekraczać 8,00 m. f) wyklucza się tzw. wysokie podpiwniczenie - poziom podłogi parteru max. 1 m od poziomu terenu; dla zabudowy położonej na skarpach powyższy max. poziom należy wyznaczać od wyższej rzędnej terenu, g) dopuszcza się możliwość doinwestowania poszczególnych działek o brakujące elementy zagospodarowania komplementarnego (garaże, miejsca parkingowe, budynki gospodarcze). h) obowiązuje wymóg bilansowania miejsc parkingowych w granicach własnych posesji, i) możliwa jest korekta wewnętrznych granic własności pod warunkiem zachowania relacji zewnętrznych oraz nienaruszania interesów osób trzecich, 3. Na w/w terenach dopuszcza się: a) możliwość uzupełnienia funkcji mieszkaniowej o funkcje usług publicznych i komercyjnych poprzez: - wprowadzenie nieuciążliwych usług do budynku mieszkalnego i zmianę sposobu użytkowania jego części, - realizację nieuciążliwych obiektów usługowych wolnostojących w granicach istniejących własności pod warunkiem, że wielkość działki umożliwia ich usytuowanie zgodnie z przepisami prawa budowlanego i nie spowoduje to obniżenia estetyki otoczenia oraz uciążliwości dla działek sąsiednich, b) możliwość przebudowy i rozbudowy istniejących budynków mieszkalnych, c) lokalizację sieci i urządzeń infrastruktury technicznej. Optymalna wielkość działki (10 ar), jej atrakcyjne położenie oraz korzystne otoczenie (nowoczesna niska zabudowa jednorodzinna) powodują, że działka ta jest świetnym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego. Korzystny plan zagospodarowania daje duże możliwości zabudowy (MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) a bliskość mediów (gaz, prąd, woda w drodze bezpośrednio przed działką) pozwoli na duże oszczędności w zakresie wykonania przyłączy do budynku. Dodatkowo na tym terenie Gmina zaprojektowała sieć kanalizacyjną, która będzie realizowana w najbliższych latach. Zapraszam do kontaktu.

Pozwolenie na budowę / Magazyny, Biura, Parking
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Barak,

8 000 000 | 20000 m2
nr oferty: 46/ESP/DZS

Przedmiotem oferty jest działka o pow. 2,00 ha zlokalizowana w gminie Jastków dla której uzyskano pozwolenia na budowę dla dwóch hal magazynowych oraz budynku usługowo-biurowego Podstawowe przeznaczenie działki w planie zagospodarowania przestrzennego to UC/P: tereny usług i obiektów przemysłu, rzemiosła, składów i baz. Charakterystyka zabudowy zgodnie z wydanymi pozwoleniami na budowę: Hala 1 - pow. użytkowa 1019,50 m2, budynek parterowy, wysokość 9,25 m Hala 2 - pow. użytkowa 1030 m2, budynek parterowy, wysokość 9,25 m Budynek biurowy - pow. użytkowa 1242 m2 (3 kondygnacje po 414 m2), wysokość 13 m Można wystąpić o pozwolenie na budowę dla dwóch kolejnych hal magazynowych o pow. ok. 1000 m2. Łącznie więc na tym terenie można realizować inwestycję polegającą na budowie: czterech hal magazynowych o pow. ok. 1000 m2 każda - łącznie 4000 m2 powierzchni magazynowej jednego budynku biurowego trzykondygnacyjnego o powierzchni 1242 m2 Działka: posiada dostęp do drogi publicznej (położona bezpośrednio przy drodze powiatowej) nie podlega ochronie konserwatorskiej nie znajduje się w granicach terenu górniczego posiada korzystne warunki geotechniczne (poziom wody gruntowej określono na głębokości 30 m p.p.t) posiada dwa budynki do wyburzenia (stara zabudowa) Media: dostęp do wodociągu gminnego dostęp do linii gazu dostęp do sieci elektroenergetycznej ścieki odprowadzane do zbiorników szczelnych bezodpływowych wody opadowe odprowadzane do studni chłonnych Nieruchomość znajduje się w odległości ok. 4 km od Lublina oraz 7 km od węzła drogi ekspresowej S17 (miejscowość Bogucin). Jest to jedna z nielicznych tej wielkości działek z uchwalonym planem zagospodarowania UC/P (tereny usług i obiektów przemysłu, rzemiosła, składów i baz) oraz uzyskanym pozwoleniem na budowę dwóch hal magazynowych oraz budynku biurowego. Rezerwa inwestycyjna dla terenu pozwala na wystąpienie o pozwolenie na budowę dla dwóch kolejnych hal magazynowych. Szczegółowe informacje dotyczące działki jak i planowanej zabudowy przedstawię Państwu podczas indywidualnych rozmów. Zapraszam do kontaktu.

Centrum biznesowe, oddzielne piętro - Lublin ul. Zana
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, LSM

20 655 | 459 m2
nr oferty: 438/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia 459 m2 w biurowcu przy ul. Wallenroda. Z uwagi na lokalizację oraz rozkład powierzchni - oferta powinna zainteresować w szczególności: firmy informatyczne centra call center branże finansową (banki, pośrednictwo finansowe) instytucje publiczne oraz urzędy (oddział, siedziba) placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe W promieniu 300 m od oferowanego lokalu znajdują się min. przystanki komunikacji miejskiej zapewniające bardzo dobry dojazd z dowolnej części miasta, restauracja, sklepy spożywcze, przychodnie medyczne, apteka, oddziały banków, urzędy i instytucje takie jak min. ZUS, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU: powierzchnia - 459 m2 4 piętro - oddzielne wejście z klatki schodowej oraz windy (jedyny lokal na piętrze) 10 pomieszczeń biurowych z możliwością częściowej zmiany układu (możliwy podział części pomieszczeń na mniejsze lub większe pokoje) elastyczny i zróżnicowany rozkład powierzchni biurowej (od 44 m2 - do 10 m2) komunikacja wewnętrzna pomiędzy biurami z zachowaniem niezależnych wejść z korytarza przestronna część wspólna (korytarz) część socjalna i sanitarna (trzy odrębne łazienki z WC) możliwość podnajęcia miejsc parkingowych w parkingu podziemnym WYPOSAŻENIE oraz INFRASTRUKTURA: klimatyzacja (klimakonwektory) wentylacja uchylne okna aluminiowe z żaluzjami internet, sieć światłowodowa, własna serwerownia infrastruktura alarmowa monitoring budynku oraz całodobowa ochrona recepcja WARUNKI NAJMU: miesięczny czynsz najmu w wysokości 45 zł/netto za m2 opłata eksploatacyjna w wysokości 15 zł/netto za m2 opłata za energię elektryczną (podlicznik) wpłata kaucji zabezpieczającej POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Dwa piętra w biurowcu/30 miejsc postojowych
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Felin

49 976 | 1190 m2
nr oferty: 436/ESP/LW

Przedmiotem oferty najmu jest lokal usługowy/biurowy w biurowcu zlokalizowanym w Lublinie w dzielnicy Felin. Oferta najmu dotyczy całego I oraz II piętra budynku (pow. 1189,90 m2). Najemca będzie miał do dyspozycji dwa piętro biurowca z zapewnioną kontrolą dostępu. Prezentowany lokal składa się z 28 pomieszczeń o zróżnicowanych powierzchniach. Budynek wyposażony jest w system p.poż. (alarm, czujniki dymu, klapy oddymiające), na budynku zamontowane są panele fotowoltaiczne. Biura częściowo wydzielone w konstrukcji ścian działowych z możliwością indywidualnej adaptacji powierzchni zgodnie z wymaganiami Najemcy. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe na Najemców. Dla prezentowanej powierzchni zapewniono 30 indywidualnych miejsc postojowych w cenie czynszu najmu (z możliwością wynajęcia dodatkowych miejsc). Przy budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. W każdy z pomieszczeń zainstalowane są klimakonwektory (funkcja grzania i chłodzenia), każde z pomieszczeń posiada duże uchylne okna. Centralne ogrzewanie zapewnione jest z kotłowni gazowej w budynku (kaloryfery) oraz zamiennie z klimakonwektorów. Do budynku doprowadzone jest łącze światłowodowe, instalacja rozprowadzona jest okablowaniem ściennym (gniazdka). W budynku znajduje się winda osobowa. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 42 zł/netto za 1 m2 powierzchni opłata eksploatacyjna 15 zł/netto za 1 m2 powierzchni wpłata kaucji zabezpieczającej Budynek posiada dobrą ekspozycję, zlokalizowany jest w bliskiej odległości od węzła drogi ekspresowej S-17 oraz lotniska w Świdniku. Położenie zapewnia szybki wyjazd na obwodnicę miasta oraz dojazd do centrum. Pomieszczenia biurowe zapewniają komfortowe warunki pracy, dodatkowym atutem jest własny parking dla Najemców zlokalizowany wokół budynku oraz przystanek komunikacji miejskiej zlokalizowany bezpośrednio przed budynkiem. Dodatkowe powierzchnie biurowe: Jeśli szukacie Państwo większej powierzchni biurowej możemy zaproponować w tej lokalizacji dodatkowe przestrzenie do 1800 m2. Zapraszamy do kontaktu.

Myjnia samochodowa, Serwis samochodowy - firma na sprzedaż
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin,

350 000
nr oferty: 27/ESP/LS

Przedmiotem sprzedaży jest zorganizowana działalność myjni samochodowej oraz serwisu samochodowego prowadzona w wynajmowanym lokalu. Podmiot działa na rynku lubelskim od wielu lat, posiada szerokie grono stałych Klientów. Działalność prowadzona jest w wynajmowanym lokalu (podpisana umowa długoterminowa z możliwością jej wydłużenia o kolejny okres). Lokal znajduje się w centrum dużego osiedla, w otoczeniu sklepów i punktów usługowych. Położenie gwarantuje duży przepływ Klientów. Działalność prowadzona jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-20:00. Powierzchnia lokalu to 150 m2 na którą składają się: 2 stanowiska myjni ręcznej oraz 3 stanowiska serwisowe (w tym dwa z podnośnikami). W zakresie działalności myjni samochodowej oferowane są usługi z zakresu: mycie ręczne, sprzątanie wnętrza, pranie tapicerki, czyszczenie tapicerki skórzanej, hydrofobizacje szyb, ozonowanie, korekta lakieru, regeneracja lamp, powłoki ceramiczne i inne. Wyposażenie i infrastruktura myjni: sprzęt do mycia ręcznego samochodów, system ogrzewania gazowego z nadmuchem i systemem rozprowadzenia ciepłego powietrza, kanalizacja (odwodnienie liniowe), ściany z paneli plastikowych, posadzka betonowa, brama wjazdowa rolowana a wyjazdowa uchylna, wentylacja grawitacyjna. W zakresie działalności serwisu samochodowego oferowane są usługi z zakresu tzw. szybkiego serwisu: sprzedaż i wymiana opon (przechowywalnia opon), wyważanie kół, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji (napełnianie, dezynfekcja), wymiana oleju (silnik, skrzynia biegów), wymiana alternatora, paska rozrządu, łącznika stabilizatora, sworznia, amortyzatorów, sprężyn, końcówek drążków, wymiana tarcz/klocków hamulcowych oraz inne. Wyposażenie i infrastruktura części serwisowej: montażownia i wyważarka do opon, podnośnik kolumnowy, sprężarka powietrza do obsługi montażownicy i podnośnika, stanowisko do napełniania opon azotem, stół montażowy z imadłem, mobilne urządzenie do odsysania i przechowywania czasowego zużytego oleju oraz innych płynów eksploatacyjnych, regał ekspozycyjny olei i płynów eksploatacyjnych samochodowych, osadnik z separatorem substancji ropopochodnych, kanalizacja (odwodnienie liniowe) ściany z paneli plastikowych, posadzka betonowa, brama wjazdowa rolowana, wentylacja grawitacyjna. Magazyn opon z przechowalnią. Punkt posiada zorganizowany system rezerwacji usług, współpracuje z hurtowniami motoryzacyjnymi oraz dostawcami chemii samochodowej. Istnieje możliwość rozwoju działalności o nowe usługi w zakresie motoryzacji. Duża liczba stałych Klientów jest gwarantem realizacji stabilnego dochodu a świetna lokalizacja zapewnia doskonałą rozpoznawalność. Sprzedaż dotyczy zorganizowanej działalności polegającej na prowadzeniu myjni samochodowej oraz serwisu samochodowego (cesje umów handlowych, wyposażenie, kontrakty, cesje umowy najmu). Zapraszam do kontaktu.

Hotel z terenem inwestycyjnym pod Lublinem
HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻ
HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻ

HOTEL-PENSJONAT na SPRZEDAŻ

Jastków,

6 500 000
nr oferty: 30/ESP/OS

Na sprzedaż funkcjonujący, elegancko wykończony hotel z dużą salą bankietową, dodatkowym oddzielnym budynkiem przeznaczonym na imprezy zamknięte, dużym urządzonym ogrodem z alejkami i placem zabaw oraz własnym dużym parkingiem dla samochodów osobowych i autokarów. Łączna powierzchnia terenu to 0,8303 ha. CO WYRÓŻNIA OBIEKT Duże pokoje gościnne o ponadprzeciętnej wielkości. Większość pokoi usytuowana jest w oddzielnym skrzydle budynku dzięki czemu hałas z imprez zamkniętych nie wpływa na bieżącą obsługę pozostałych gości hotelowych. Duże zaplecze kuchenne pozwala na jednoczesną obsługę dużej liczby gości. Duży indywidualny parking przed budynkiem na samochody osobowe i autokary. Część rekreacyjna (ogród) do dyspozycji gości hotelowych. Wysoki standard wykończenia oraz bardzo dobry stan techniczny budynku. Duża grupa stałych Klientów odwiedzających obiekt. OPIS NIERUCHOMOŚCI Hotel dysponuje 24 pokojami dla ok. 60 osób (pokoje jedno, dwu i trzyosobowe). Na parterze hotelu znajduje się restauracja, która pełni także rolę sali bankietowej z możliwością realizacji imprez do 150 osób. Bezpośrednio przy hotelu, znajduje się dodatkowy budynek (użytkowany przez cały rok) z przeznaczeniem na imprezy zamknięte (do 70 osób) z własnym ogrzewaniem, węzłem sanitarnym i barem. W budynku hotelu znajduje się sala szkoleniowa, która (w zależności od ustawienia) może pomieścić od 25 do 45 osób. Przed hotelem znajduje się duży parking dla samochodów osobowych oraz autobusów. Za hotelem zorganizowany jest piękny ogród kwietny z placem zabaw i miejscem dla gości. DZIAŁALNOŚĆ HOTELU Hotel współpracuje z biurami podróży z całej Polski. Jedną z głównych grup odbiorców oferty hotelu są zorganizowane grupy wycieczkowe. Gośćmi hotelu są także pracownicy firm odwiedzający Lublin służbowo a także turyści zarówno z Polski jak i zagraniczni odwiedzający woj. lubelskie. Duża baza noclegowa oraz przestronna sala bankietowa powodują, że obiekt jest chętnie wybierany jako miejsce organizacji wesel, imprez zamkniętych czy szkoleń. Rozbudowane zaplecze kuchenne pozwala na obsługę dużej liczby gości jednocześnie. Zapraszam do kontaktu.

Dwa połączone segmenty na sprzedaż - Lublin, Konstantynów
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Lublin, Konstantynów

1 999 990 | 540 m2 | pokoi: 17
nr oferty: 54/ESP/DS

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych (połączonych wewnętrzną klatka schodową) segmentów zlokalizowana w dzielnicy Konstantynów w Lublinie. Prezentowana nieruchomość to konstrukcyjnie dwa oddzielne domy w zabudowie szeregowej. Mają oddzielne wewnętrzne klatki schodowe, garaże i infrastrukturę - mogą być wykorzystywane jako jedna przestrzeń lub jako dwa oddzielne domy. Na każdy piętrze jest możliwość przejścia pomiędzy segmentami (drzwi przy klatkach schodowych). Są to budynki trzykondygnacyjne (z poddaszem użytkowym), częściowo podpiwniczone, z garażami na poziomie parteru. Zestawienie powierzchni: powierzchnia działki 563 m2 powierzchnia całkowita budynków 539,70 m2 powierzchnia użytkowa budynków 419,70 m2 powierzchnia użytkowa Segment I - 209,23 m2 powierzchnia użytkowa Segment II - 210,42 m2 Na powierzchni niskiego parteru wydzielono pokoje, ubikacje, małe pomieszczenia użytkowe. Wzdłuż parteru, przez całą długość budynku, biegnie korytarz. Kolejna kondygnacja (parter wysoki) to pomieszczenia mieszkalne, do których prowadzi wewnętrzna klatka schodowa. Na tym poziomie znajduje się przestronna kuchnia połączona z jadalnią, łazienka, ubikacja, a także przestronny salon (z kominkiem) z którego jest przejście na duży balkon (taras). Kolejne piętro budynku to 3 przestronne sypialnie oraz dodatkowa łazienka i ubikacja na piętrze (z dwóch pokoi jest wyjście na balkon). Na ostatniej kondygnacji (poddasze użytkowe) znajdziemy trzy oddzielne pomieszczenia, które z powodzeniem można zaaranżować na trzy oddzielne pokoje. Duża funkcjonalność oraz atrakcyjne położenie nieruchomości to jej największe atuty. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Konstantynów, w bliskiej odległości od Al. Kraśnickiej z bardzo dobrym wyjazdem na obwodnicę miasta. Otoczenie to zabudowa jednorodzinna oraz szeregowa, liczne ciche uliczki osiedlowe z punktami usługowymi. W bliskiej odległości znajdują się szkoły podstawowe oraz tereny rekreacyjne. Położenie nieruchomości gwarantuje bardzo dobry dojazd w każdym kierunku Lublina, zarówno do centrum miasta, jak i obwodnicą w kierunku Rzeszowa, Warszawy, Białegostoku, Chełma. Prezentowana nieruchomość może mieć różne przeznaczenia: Możliwość aranżacji dużej powierzchni mieszkalnej 419 m2 w świetnej lokalizacji. Możliwość przeznaczenia parteru jako części usługowej natomiast piętra jako część mieszkalną. Możliwość przeznaczenia jednego segmentu na wynajem (hostel, hotel pracowniczy, pokoje na wynajem dla studentów i osób pracujących) a drugiego segmentu jako części prywatnej (mieszkalnej). Możliwość przeznaczenia jednego segmentu jako siedziby Firmy a drugiego segmentu jako części prywatnej (mieszkalnej). Plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu to M4 (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna na działkach wydzielonych - Uchwała nr 1641/LIII/2002) z możliwością uzupełnienia o funkcje usługowe poprzez: wprowadzenie nieuciążliwych usług do budynku mieszkalnego i zmianę sposobu użytkowania jego części w wielkości nie większej, niż 50% powierzchni użytkowej budynku, z warunkiem utrzymania części mieszkalnej; Aktualnie jeden segment jest zamieszkały, natomiast drugi segment jest wynajmowany. Prezentowana nieruchomość to obiekt, który wymaga kreatywnego podejścia i nietuzinkowych rozwiązań. Możliwość stworzenia funkcjonalnej, przestrzennej części mieszkalnej na powierzchni ponad 419 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Lublina, z dwoma garażami i czterema miejscami parkingowymi przed budynkiem może być nie lada zaletą. Dodatkowe wydzielenie części nieruchomości jako miejsca prowadzenia działalności może przynieść dodatkowe korzyści finansowe lub być uzupełnieniem dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Zapraszam Państwa na prezentację nieruchomości.

Budynek magazynowy - produkcja rolnicza
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Kamień,

1 320 000 | 753 m2
nr oferty: 9/ESP/HS

Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 0,4735 ha zabudowana budynkiem magazynowym z częścią biurowo/socjalną oraz dwoma komorami chłodniczymi. Przed budynkiem znajduje się z utwardzony plac (kostka, asfalt, tłuczeń). Działka, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania, oznaczona symbolem RP (tereny upraw polowych). W toku wniosek o zmianę przeznaczenia terenu w planie zagospodarowania na UC (teren usług komercyjnych). Budynek wykorzystywany w działalności rolniczej (skup owoców miękkich). Możliwość kontynuacji ww. funkcji lub realizacji innych przedsięwzięć związanych z działalnością rolniczą (m.in. linie produkcyjne dla owoców i warzyw, dystrybucja i inne). Podłoże pod placem manewrowym przygotowane pod transport ciężki (kostka, asfalt, tłuczeń). Przed budynkiem zamontowana waga samochodowa najazdowa o nośności 30 Mg (30 ton), dodatkowo w budynku zamontowana druga waga dla palet do 3 Mg (3 tony). Budynek składa się z części magazynowej o pow. ok. 484 m2, dwóch chłodni o powierzchniach ok. 100 m2 a także dwukondygnacyjnej części biurowo/socjalnej o pow. ok. 100 m2. Do budynku doprowadzona jest instalacja elektryczna (moc 22kW), nieczystości odprowadzane są do dwóch zbiorników bezodpływowych zlokalizowanych na działce, budynek podłączony jest do wodociągu. Działka jest w pełni ogrodzona, plac manewrowy utwardzony. Wjazd na posesję poprzez szeroką bramę przesuwną. Oferowana nieruchomość znajduje się blisko głównej drogi z dogodnym dojazdem (droga wojewódzka nr 747). Budynek wykonany w konstrukcji stalowej. Obudowa z płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym (obudowa ścian oraz dach gr. 12 cm), w części chłodniczej zastosowano płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym o grubości 16 cm. Wrota wjazdowe do części magazynowej ocieplane przesuwne, wrota do komór chłodniczych ocieplane przesuwne. Posadzka niepylna. Dane obiektu: wymiary w osiach konstrukcyjnych 15,00 x 48,00 m powierzchnia zabudowy 752,79 m2 powierzchnia użytkowa 706,99 m2 kubatura 7275,85 m3 rozstaw słupów 6 m wysokość w okapie 5,00 m wysokość do kalenicy 6,35 m hala zabudowana (zamknięta) ze wszystkich stron Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z wyposażeniem. Szczegółowe zestawienie sprzętu dostępne na życzenie. Wyposażenie dodatkowo płatne. Podana cena ofertowa jest ceną netto do której należy doliczyć VAT (23%). Sprzedaż na fakturę. Nieruchomość znajduje się w woj. lubelskim, powiat opolski, gmina Łaziska. Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o pow. 1986 m2 zabudowanej domem jednorodzinnym o pow. użytkowej 150 m2. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości zakupu domu przesyłamy na życzenie. Zapraszamy do kontaktu.

KAMIENICA NA DEPTAKU - ul. Krakowskie Przedmieście
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Lublin, Śródmieście

7 300 000 | 1012 m2
nr oferty: 29/ESP/OS

PROPOZYCJA DLA INWESTORÓW Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjną kamienicę zlokalizowaną w centralej części DEPTAKA przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie. Budynek kamienicy posiada 3 kondygnacje nadziemne oraz użytkowe poddasze - częściowo podpiwniczony. Wnętrze uzupełnia klimatyczne patio przykryte szklanym dachem. Poza doskonałą lokalizacją kamienicę wyróżnia bardzo dobry stan techniczny, odrestaurowana fasada oraz eleganckie wnętrza. Nieruchomość przeszła GENERALNY REMONT oraz modernizację LOKALIZACJA Kamienica położona jest ekspozycyjnie BEZPOŚREDNIO PRZY DEPTAKU - w jego centralnym miejscu. Stanowi część zwartej zabudowy pierzejowej zabytkowych kamienic Lublina. Usytuowana jest pomiędzy dwiema ulicami - ul. Krakowskie Przedmieście gdzie znajduje się wejście główne do kamieniecy oraz ul. Zieloną, która stanowi łącznik pomiędzy ulicami Świętoduską i Staszica, z wjazdem od strony ul. Świętoduskiej (ruch kołowy). W tej części znajduje się drugie wejście do kamienicy oraz możliwy jest dojazd samochodem. Krakowskie Przedmieście stanowi najbardziej prestiżową i reprezentacyjna ulicę w dzielnicy Śródmieście. Jest to jedna z głównych i najbardziej rozpoznawalna ulica Lublina. Historycznie - przez długi czas był to najważniejszy trakt komunikacyjny miasta. Aktualnie ulica jest częściowo zamknięta dla ruchu kołowego a jej część została przekształcona w najważnieszy DEPTAK miasta (na odcinku od Placu Władysława Łokietka do skrzyżowania z ul. 3 Maja i Kołłątaja). Bezpośrednie otoczenie oferowanej nieruchomosci to min.: kawiarnie, restauracje, obiekty handlowo - usługowe, hotele - bezpośrednio przy DEPTAKU Plac Litewski - ok. 200 m Plac Łokietka (Brama Krakowska) - ok. 150 m Stare Miasto - ok. 200 m Ratusz Miejski - ok. 100 m Oferowana nieruchomość to funkcjonalnie ZESPÓŁ DWÓCH KAMIENIC powstałych w różnych okresach historycznych, które połączone są oficyną. Składa się z 3 części tworzących jedną funkcjonalną całość z dwoma niezależnymi wejściami. PODSTAWOWE PARAMETRY BUDYNKU powierzchnia zabudowy - 293 m2 kubatura budynku - 4 540 m3 powierzchnia całkowita netto - 1 012,20 m2 WYPOSAŻENIE BUDYNKU W INSTALACJE TECHNICZNE sieć elektryczna sieć wodociągowa kanalizacja sieć gazowa centralne ogrzewanie z kotłownią gazową z dwoma kotłami De Dietrich (na poddaszu) wentylacja mechaniczna klimatyzacja STAN PRAWNY Oferowana nieruchomość posiada uregulowany stan prawny - założona księga wieczysta (bez obciążeń). Wszystkich inwestorów zainteresowanych prezentacją nieruchomości zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.