510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
Dwa piętra w biurowcu - Centrum Biznesowe
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, LSM

39 474 | 918 m2
nr oferty: 442/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. ok. 918 m2 zlokalizowany w biurowcu przy ul. Wallenroda. Oferowana powierzchnia znajduje się na dwóch piętrach biurowca (piętro IV i V). Z uwagi na lokalizację oraz rozkład powierzchni - oferta powinna zainteresować w szczególności: firmy informatyczne centra call center branże finansową (banki, pośrednictwo finansowe) instytucje publiczne oraz urzędy (oddział, siedziba) placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe W promieniu 300 m od oferowanego lokalu znajdują się min. przystanki komunikacji miejskiej zapewniające bardzo dobry dojazd z dowolnej części miasta, restauracja, sklepy spożywcze, przychodnie medyczne, apteka, oddziały banków, urzędy i instytucje takie jak min. ZUS, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU: powierzchnia 918 m2 zlokalizowana na dwóch kondygnacjach budynku IV i V piętro - oddzielne wejście z klatki schodowej oraz windy 18 pomieszczeń biurowych z możliwością częściowej zmiany układu (możliwy podział części pomieszczeń na mniejsze lub większe pokoje) elastyczny i zróżnicowany rozkład powierzchni biurowej (od 44 m2 - do 10 m2) komunikacja wewnętrzna pomiędzy biurami z zachowaniem niezależnych wejść z korytarza przestronne części wspólne (korytarz) część socjalna i sanitarna (trzy odrębne toalety oraz kuchnia na każdy piętrze) możliwość podnajęcia miejsc parkingowych w parkingu podziemnym WYPOSAŻENIE oraz INFRASTRUKTURA: klimatyzacja (klimakonwektory) wentylacja uchylne okna aluminiowe z żaluzjami internet, sieć światłowodowa, własna serwerownia infrastruktura alarmowa monitoring budynku oraz całodobowa ochrona recepcja WARUNKI NAJMU: miesięczny czynsz najmu w wysokości 43 zł/netto za m2 opłata eksploatacyjna w wysokości 15 zł/netto za m2 opłata za energię elektryczną (podlicznik) wpłata kaucji zabezpieczającej POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Komfortowe Nowoczesne Biuro na parterze
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

3 735 | 75 m2
nr oferty: 441/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest wykończony lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w zachodniej części Lublina. Lokal wykończony w nowoczesnym stylu, posiada dwa wydzielone pokoje oraz część otwartą. W lokalu wyodrębniono oddzielne pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenie typu magazynek. Lokal posiada indywidualną toaletę. Lokal gwarantuje przyszłemu najemcy komfortowe warunki pracy. Dodatkowym udogodnieniem jest parking dla najemców (naziemny oraz podziemny). PARAMETRY I STANDARD OFEROWANEJ POWIERZCHNI powierzchnia użytkowa netto ok. 75 m2 parter wysokość - 3 m klimatyzacja, wentylacja duże witryny okienne wysokiej jakości wykładzina dywanowa oświetlenie ledowe sufit podwieszany internet światłowodowy (Netia, Orange) pomieszczenie socjalne - w pełni wyposażone indywidualna toaleta w lokalu WYPOSAŻENIE BIURA Oferowana powierzchnia została wyposażona w wysokiej jakości meble biurowe - istnieje możliwość zakupu/wynajęcia wyposażenia od aktualnego najemcy. GŁÓWNE ATUTY BIUROWCA lokalizacja korzystna dla biznesu - szybka komunikacja z Centrum, w pobliżu zjazd na obwodnicę Lublina oraz przystanki komunikacji miejskiej energooszczędne rozwiązania pozwalające obniżenie kosztów funkcjonowania biura (fotowoltaika) wysoki standard wykończenia miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz parking naziemny wydajna klimatyzacja i wentylacja miejsce na reklamę na frontowej części budynku WARUNKI FINANSOWE NAJMU czynsz najmu - 50 zł/m2 netto opłata eksploatacyjna (service charge) - 11,50 zł/m2 netto opłaty za media (energia elektryczna, ogrzewanie) kaucja gwarancyjna przy podpisaniu umowy najmu umowa najmu na czas określony POLECAM i ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Obiekt magazynowy z zapleczem socjalnym
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

17 000 | 651 m2
nr oferty: 440/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia magazynowa z zapleczem socjalnym o łącznej powierzchni 650,50 m2 w dwukondygnacyjnym budynku. Oferta wynajmu dotyczy jednej kondygnacji. Dane techniczne: Powierzchnia części magazynowej z zapleczem socjalnym 650,50 m2 Parking przed budynkiem 7 bram automatycznych w budynku w części magazynowej o wymiarach 3 m x 3 m Ogrzewanie gazowe (własna kotłownia) Przyłącze wodno-kanalizacyjne (sieć miejska) Przyłącze elektryczne o mocy P(in) 145kW, P(szcz) 112 kW Prezentowany lokal to oddzielna przestrzeń magazynowa z zapleczem socjalnym z parkingiem i bramami garażowymi w budynku. Dodatkowo znajdziemy tu pomieszczenia dla Pracowników: szatnię, pokój socjalny, toaletę oraz łazienkę z prysznicem. Pomiędzy magazynami umieszczono portiernię oraz dodatkowe pomieszczenie biurowe z przeszkleniem wychodzącym na część magazynową. Wysokość magazynów waha się od 3,50 m od 3,74 m. Na całej powierzchni magazynowej zainstalowano regały. W każdym pomieszczeniu magazynowym znajdują się przyłącza trójfazowe. Dostawy oraz odbiór towarów możliwy jest poprzez 7 bram automatycznych o wysokości 3 m i szerokości 3 m. Przed lokalem znajduje się plac manewrowy z miejscami parkingowymi. Prezentowany lokal to ciekawa oferta dla Firm, które szukają miejsca uniwersalnego. Miejsca, w którym możliwe jest prowadzenie zorganizowanej działalności magazynowej w obrębie jednego obiektu. Budynek jest gotowy do wprowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajęcia także drugiej kondygnacji budynku o pow. 647 m2 na której znajduje się przestronna część ekspozycyjna (pow. 489,50 m2) oraz funkcjonalna część biurowa (pow. 157,50 m2). Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz na prezentację.

Powierzchnia ekspozycyjna z częścią biurową
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

22 000 | 647 m2
nr oferty: 439/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowy z częścią biurową o łącznej powierzchni ok. 647 m2 w dwukondygnacyjnym budynku. Oferta wynajmu dotyczy jednej kondygnacji. Dane techniczne: Powierzchnia kondygnacji 647 m2 Powierzchnia części ekspozycyjnej 489,50 m2 Powierzchnia części biurowej 157,50 m2 Ogrzewanie gazowe (własna kotłownia) Pomieszczenia klimatyzowane Przyłącze wodno-kanalizacyjne (sieć miejska) Wentylacja grawitacyjna oraz mechaniczna Przyłącze elektryczne o mocy P(in) 145kW, P(szcz) 112 kW Prezentowana powierzchnia to przestronna część ekspozycyjna z wydzielonym miejscem do obsługi Klientów. Lokal jest bardzo dobrze doświetlony poprzez witryny okienne, które znajdują się na całej długości ściany budynku. Witryny wychodzą bezpośrednio na główną ulicę, dzięki czemu są bardzo dobrym miejscem do umieszczenia reklamy Firmy. Część ekspozycyjna jest klimatyzowana, przy wejściu znajduje się nawiew ciepłego powietrza. W części ekspozycyjnej znajdują się oddzielne toalety dla Klientów. Na całości hali zamontowano oświetlenie ledowe oraz światła halogenowe (punktowe) w części przeznaczonej pod obsługę Klientów. Poza częścią ekspozycyjną znajdziemy tu pomieszczenia biurowe do których jest bezpośrednie wejście z części ekspozycyjnej, a także poprzez oddzielne wejście z boku budynku. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą komunikację pomiędzy częścią handlową i biurową. Łącznikiem pomiędzy częścią ekspozycyjną a częścią biurową jest sekretariat. W dalszej części znajdziemy salę konferencyjną, 3 oddzielne pokoje biurowe, pokój socjalny oraz toaletę. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w meble, w pokojach zamontowana jest klimatyzacja, wszystkie okna są uchylne, zamontowano nowoczesne oświetlenie ledowe, na podłogach znajduje się wykładzina. Prezentowana powierzchnia to uniwersalna przestrzeń z bardzo dobrą komunikacją. Duża witryna, na całej szerokości części ekspozycyjnej, zapewnia bardzo dobrą ekspozycje na główną ulicę a możliwość instalacji reklamy na budynku dodatkowo zwiększy rozpoznawalność marki. Przestronna część biurowa zapewnia komfortowe warunki do pracy a bezpośrednie przejście do części ekspozycyjnej gwarantuje bardzo dobrą komunikację pracownikom Firmy. Istnieje możliwość wynajęcia także drugiej kondygnacji budynku o pow. 650,50 m2 na której znajduje się przestronna część magazynowa z 7 automatycznymi bramami o szerokości 3 m i wysokości 3 m. Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz na prezentację.

Centrum biznesowe, oddzielne piętro - Lublin ul. Zana
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, LSM

20 655 | 459 m2
nr oferty: 438/ESP/LW

Na wynajem powierzchnia 459 m2 w biurowcu przy ul. Wallenroda. Z uwagi na lokalizację oraz rozkład powierzchni - oferta powinna zainteresować w szczególności: firmy informatyczne centra call center branże finansową (banki, pośrednictwo finansowe) instytucje publiczne oraz urzędy (oddział, siedziba) placówki oświatowe oraz centra kształcenia firmy i centra szkoleniowe W promieniu 300 m od oferowanego lokalu znajdują się min. przystanki komunikacji miejskiej zapewniające bardzo dobry dojazd z dowolnej części miasta, restauracja, sklepy spożywcze, przychodnie medyczne, apteka, oddziały banków, urzędy i instytucje takie jak min. ZUS, Urząd Skarbowy, Sąd Rejonowy. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU: powierzchnia - 459 m2 4 piętro - oddzielne wejście z klatki schodowej oraz windy (jedyny lokal na piętrze) 10 pomieszczeń biurowych z możliwością częściowej zmiany układu (możliwy podział części pomieszczeń na mniejsze lub większe pokoje) elastyczny i zróżnicowany rozkład powierzchni biurowej (od 44 m2 - do 10 m2) komunikacja wewnętrzna pomiędzy biurami z zachowaniem niezależnych wejść z korytarza przestronna część wspólna (korytarz) część socjalna i sanitarna (trzy odrębne łazienki z WC) możliwość podnajęcia miejsc parkingowych w parkingu podziemnym WYPOSAŻENIE oraz INFRASTRUKTURA: klimatyzacja (klimakonwektory) wentylacja uchylne okna aluminiowe z żaluzjami internet, sieć światłowodowa, własna serwerownia infrastruktura alarmowa monitoring budynku oraz całodobowa ochrona recepcja WARUNKI NAJMU: miesięczny czynsz najmu w wysokości 45 zł/netto za m2 opłata eksploatacyjna w wysokości 15 zł/netto za m2 opłata za energię elektryczną (podlicznik) wpłata kaucji zabezpieczającej POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Dwa piętra w biurowcu/30 miejsc postojowych
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Felin

49 976 | 1190 m2
nr oferty: 436/ESP/LW

Przedmiotem oferty najmu jest lokal usługowy/biurowy w biurowcu zlokalizowanym w Lublinie w dzielnicy Felin. Oferta najmu dotyczy całego I oraz II piętra budynku (pow. 1189,90 m2). Najemca będzie miał do dyspozycji dwa piętro biurowca z zapewnioną kontrolą dostępu. Prezentowany lokal składa się z 28 pomieszczeń o zróżnicowanych powierzchniach. Budynek wyposażony jest w system p.poż. (alarm, czujniki dymu, klapy oddymiające), na budynku zamontowane są panele fotowoltaiczne. Biura częściowo wydzielone w konstrukcji ścian działowych z możliwością indywidualnej adaptacji powierzchni zgodnie z wymaganiami Najemcy. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe na Najemców. Dla prezentowanej powierzchni zapewniono 30 indywidualnych miejsc postojowych w cenie czynszu najmu (z możliwością wynajęcia dodatkowych miejsc). Przy budynku znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. W każdy z pomieszczeń zainstalowane są klimakonwektory (funkcja grzania i chłodzenia), każde z pomieszczeń posiada duże uchylne okna. Centralne ogrzewanie zapewnione jest z kotłowni gazowej w budynku (kaloryfery) oraz zamiennie z klimakonwektorów. Do budynku doprowadzone jest łącze światłowodowe, instalacja rozprowadzona jest okablowaniem ściennym (gniazdka). W budynku znajduje się winda osobowa. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 42 zł/netto za 1 m2 powierzchni opłata eksploatacyjna 15 zł/netto za 1 m2 powierzchni wpłata kaucji zabezpieczającej Budynek posiada dobrą ekspozycję, zlokalizowany jest w bliskiej odległości od węzła drogi ekspresowej S-17 oraz lotniska w Świdniku. Położenie zapewnia szybki wyjazd na obwodnicę miasta oraz dojazd do centrum. Pomieszczenia biurowe zapewniają komfortowe warunki pracy, dodatkowym atutem jest własny parking dla Najemców zlokalizowany wokół budynku oraz przystanek komunikacji miejskiej zlokalizowany bezpośrednio przed budynkiem. Dodatkowe powierzchnie biurowe: Jeśli szukacie Państwo większej powierzchni biurowej możemy zaproponować w tej lokalizacji dodatkowe przestrzenie do 1800 m2. Zapraszamy do kontaktu.

KOMPAKTOWE BIURO W CENTRUM LUBLINA
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

lublin, Śródmieście

1 210 | 21 m2
nr oferty: 435/ESP/LW

NA WYNAJEM kompaktowe biuro w Centrum Lublina (Śródmieście). Lokalizacja zapewnia m.in.: prestiżowy oraz rozpoznawalny adres dla firmy sąsiedztwo urzędów oraz instytucji bezproblemowy dostęp do komunikacji miejskiej dostępność dla pracowników oraz kllientów sprzyjąjące okoliczności do nawiązywania relacji biznesowych dostęp do pełnej infrastruktury zlokalizowanej w centrum - restauracje, hotele, usługi, centra koferencyjno - szkoleniowe Budynek biurowy wyposażony min. w windę oraz parking podziemny. Miejsce na reklamę na panelu reklamowym przy budynku. PARAMETRY i ROZKŁAD POWIERZCHNI 1 piętro (winda) powierzchnia netto (biurowa - bez udziału w części wspólnej) - 16,78 m2 powierzchnia brutto (uwzględnia współczynnik części wspólnych) - 21,23 m2 pokoje biurowe rozlokowane wzdłuż wspólnego korytarza 1 niezależny gabinet toalety odrębne (wspólne dla wszystkich najemców na kondygnacji) UWAGA: istnieje możliwość połączenia gabinetu z dodatkowym pokojem biurowym o pow. netto ok. 38 m2. STANDARD klimatyzacja (klimakonwektory) internet światłowodowy w budynku winda (do poziomu parkingu) wykładzina dywanowa otwierane okna oświetlenie restrowe KOSZTY NAJMU czynsz miesięczny netto: 57 zł koszty eksploatacyjne: 19 zł/m2 netto (stała zaliczka miesięczna rozliczana po okresie 6 miesięcy) koszty sprzątania pomieszczeń biurowych (odrębna umowa zawierana przez najemcę - opcjonalnie) zabezpieczenie umowy najmu w formie kaucji POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

KOMPAKTOWE BIURO W CENTRUM LUBLINA
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

lublin, Śródmieście

3 933 | 69 m2
nr oferty: 434/ESP/LW

NA WYNAJEM kompaktowe biuro w Centrum Lublina (Śródmieście). Lokalizacja zapewnia m.in.: prestiżowy oraz rozpoznawalny adres dla firmy sąsiedztwo urzędów oraz instytucji bezproblemowy dostęp do komunikacji miejskiej dostępność dla pracowników oraz kllientów sprzyjąjące okoliczności do nawiązywania relacji biznesowych dostęp do pełnej infrastruktury zlokalizowanej w centrum - restauracje, hotele, usługi, centra koferencyjno - szkoleniowe Budynek biurowy wyposażony min. w windę oraz parking podziemny. Miejsce na reklamę na panelu reklamowym przy budynku. PARAMETRY i ROZKŁAD POWIERZCHNI 1 piętro (winda) powierzchnia netto (biurowa - bez udziału w części wspólnej) - 54,5 m2 powierzchnia brutto (uwzględnia współczynnik części wspólnych) - 69 m2 pokoje biurowe rozlokowane wzdłuż wspólnego korytarza aktualnie 2 pokoje biurowe połączone wewnętrznym przejściem (każdy z gabinetów posiada także niezależne wejście z korytarza) możliwy podział na 3 niezależne gabinety jasne i ustawne pomieszczenie (uchylne okna) toalety odrębne (wspólne dla wszystkich najemców na kondygnacji) UWAGA: istnieje możliwość wynajęcia także mniejszej powierzchni w budynku. STANDARD klimatyzacja (klimakonwektory) internet światłowodowy w budynku winda (do poziomu parkingu) wykładzina dywanowa otwierane okna oświetlenie restrowe KOSZTY NAJMU czynsz miesięczny netto: 57 zł koszty eksploatacyjne: 19 zł/m2 netto (stała zaliczka miesięczna rozliczana po okresie 6 miesięcy) koszty sprzątania pomieszczeń biurowych (odrębna umowa zawierana przez najemcę - opcjonalnie) zabezpieczenie umowy najmu w formie kaucji POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

KOMPAKTOWE BIURO W CENTRUM LUBLINA
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

lublin, Śródmieście

2 719 | 48 m2
nr oferty: 433/ESP/LW

NA WYNAJEM kompaktowe biuro w Centrum Lublina (Śródmieście). Lokalizacja zapewnia m.in.: prestiżowy oraz rozpoznawalny adres dla firmy sąsiedztwo urzędów oraz instytucji bezproblemowy dostęp do komunikacji miejskiej dostępność dla pracowników oraz kllientów sprzyjąjące okoliczności do nawiązywania relacji biznesowych dostęp do pełnej infrastruktury zlokalizowanej w centrum - restauracje, hotele, usługi, centra koferencyjno - szkoleniowe Budynek biurowy wyposażony min. w windę oraz parking podziemny. Miejsce na reklamę na panelu reklamowym przy budynku. PARAMETRY i ROZKŁAD POWIERZCHNI 1 piętro (winda) powierzchnia netto (biurowa - bez udziału w części wspólnej) - 37,7 m2 powierzchnia brutto (uwzględnia współczynnik cześci wspólnych) - 47,70 m2 pokoje biurowe rozlokowane wzdłuż wspólnego korytarza 1 pomieszczenie biurowe (pokój posiada dwa niezależne wejścia z korytarza) - możliwy podział na dwa niezależne pokoje z komunikacją wewnętrzną jasne i ustawne pomieszczenie (uchylne okna) toalety odrębne (wspólne dla wszystkich najemców na kondygnacji) UWAGA: istnieje możliwość powiększenia lokalu o dodatkowy pokój biurowy o pow. netto ok. 17 m2 (wszystkie pokoje znajdują się obok siębie). STANDARD klimatyzacja (klimakonwektory) internet światłowodowy w budynku winda (do poziomu parkingu) wykładzina dywanowa otwierane okna oświetlenie restrowe KOSZTY NAJMU czynsz miesięczny netto: 57 zł koszty eksploatacyjne: 19 zł/m2 netto (stała zaliczka miesięczna rozliczana po okresie 6 miesięcy) koszty sprzątania pomieszczeń biurowych (odrębna umowa zawierana przez najemcę - opcjonalnie) zabezpieczenie umowy najmu w formie kaucji POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

BIURA W CENTRUM - Krakowskie Przedmieście
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Śródmieście

9 700 | 257 m2
nr oferty: 429/ESP/LW

NA WYNAJEM lokal biurowy w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Krakowskie Przedmieście - najbardziej rozpoznawalnej ulicy Lublina. Oferta dedykowana dla firm, którym zależy na obecności w ścisłym centrum Lublina - w szczególności rekomendowana dla: kancelarii prawnych biur księgowych biur projektowych oraz architektonicznych branży IT branży wydawniczej agencji marketingowych - social media marketing, brand marketing instytucji, stowarzyszeń, fundacji W promieniu 300 m od oferowanego lokalu znajdują się m.in. urzędy i instytucje takie jak: Urząd Miasta, Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski, Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Urząd Skarbowy, a także najbardziej rozpoznawalne miejsca w Lublinie takie jak np. Plac Litewski, DEPTAK (restauracje, kawiarnie), Centrum Spotkania Kultur z Placem Teatralnym czy Ogród Saski. Powierzchnia oferuje klimatyczne wnętrza charakterystyczne dla kamienic w Śródmieściu - przestronne, wysokie i dobrze doświetone światłem dziennym pomieszczenia zdobione sztukaterią. Dodatkiem są dwa balkony. Intergralną częścią lokalu - poza częścią biurową - są 4 łazienki oraz wyposażone pomieszczenie socjalne. PARAMETRY I ROZKŁAD LOKALU powierzchnia - ok. 257 m2 2 piętro wejście do kamienicy od ul. Krakowskie Przedmieście 8 pomieszczeń biurowych o zróżnicowanej powierzchni (od 9 m2 - do 47 m2) część pomieszczeń w amfiladzie (komunikacja wewnętrzna pomiędzy biurami) z zachowaniem niezależnych wejść z korytarza przestronna część wspólna (korytarz) część socjalna i sanitarna (wyposażone pomieszczenie socjalne oraz odrębne łazienki z WC) Wejście główne do lokalu dodatkowo zabezpieczone roletą antywłamaniową Do lokalu doprowadzony jest internet światłowodowy z sieci ORANGE. DO CENY NAJMU NALEŻY DOLICZYĆ KOSZTY ZWIĄZANE Z EKSPLOATACJĄ LOKALU POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

BIURA DLA BIZNESU-gabinety + OPEN SPACE w BIUROWCU
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

17 280 | 360 m2
nr oferty: 428/ESP/LW

NA WYNAJEM lokal biurowy o łącznej pow. ok. 360 m2 - biurowiec (ok. 4 km od centrum Lublina). Lokalizacja zapewnia sprawne połączenie z centrum miasta oraz obwodnicą Lublina a także dostęp do komunikacji miejskiej. Do dyspozycji najemców parking naziemny oraz podziemny - łącznie 102 miejsca parkingowe. Do wyłącznej dyspozycji najemcy 1/2 kondygnacji budynku z niezależnym wejściem z holu windowego. Oferta rekomendowane dla firm, którym zależy na funkcjonalnym podziale powierzchni na przestrzeń OPEN SPACE oraz niezależne gabinety (sale konferencyjne). Istnieje możliwość zmiany układu powierzchni oraz adaptacja lokalu pod indywidualne potrzeby najemcy PARAMETRY ORAZ STANDARD BUDYNKU wysoki standard techniczny pierwsza linia zabudowy - dobra widoczność i ekspozycja marki 4 kondygnacje naziemne winda udogodnienia dla osób niepełnosprawnych całodobowa ochrona budynku klimatyzacja wentylacja kontrola dostępu monitoring wizyjny otwierane okna podłoga techniczna - FLOORBOX serwerownia na każdej kondygnacji łącze światłowodowe podwieszane sufity infrastruktura teleinformatyczna PARAMETRY ORAZ STANDARD LOKALU powierzchnia najmu - ok. 360 m2 (zawiera: add-on factor w wysokości 5%) wykładzina dywanowa podłoga techniczna okablowanie strukturalne klimatyzacja otwierane okna w lokalu zóżnicowana powierzchnia - OPEN SPACE + wydzielone gabinety funkcjonalny układ pozwalający na efektyczne wykorzystanie wynajmowanej powierzchni sufit podwieszany żaluzje w oknach AKTUALNY ROZKŁAD LOKALU przestrzeń OPEN SPACE 7 niezależnych gabinetów (biura, sale konferencyjne) o zróżnicowanej powierzchni serwerownia pomieszczenie socjalne WC Warunki finansowe najmu: czynsz najmu 48 zł/m2 netto koszty eksploatacji i zarządu 18 zł/m2 netto miejsce postojowe podziemne 200 zł/netto miejsce postojowe naziemne 120 zł/netto media wg wskazań liczników Polecam i zapraszam na prezentację.

BIURA DLA BIZNESU - BIUROWIEC Z PARKINGIEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

7 280 | 140 m2
nr oferty: 427/ESP/LW

NA WYNAJEM nowocześnie zaprojektowana przestrzeń biurowa pozwalająca na elastyczną aranżację powierzchni - biurowiec klasy A. Powierzchnia szczególnie rekomendowana dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych R&&D - badania i rozwój CCC - call contact centre ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania FINANSOWA, PRAWNICZA, UBEZPIECZENIOWA LOGISTYKA/TRANSPORT/SPEDYCJA PROJEKTOWA LOKALIZACJA ORAZ BEZPOŚREDNIE OTOCZENIE północno - zachodnia część Lublina bezpośrednie sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych miasta dojazd do Centrum Lublina - ok. 10 min. szybki dojazd do obwodnicy - S17 dostęp do komunikacji miejskiej w pobliżu centra handlowe, restauracje, usługi STANDARD BUDYNKU Nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks biurowo - usługowy oferuje doskonale doświetlone światłem dziennym i przestronne przestrzenie biurowe pozwalające na niemal dowolną aranżację komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy. winda całodobowa ochrona parking podziemny garaż dla rowerów z zapleczem sanitarnym monitoring zewnętrzny budynku + klatki schodowe + garaż kontrola dostępu w wejściach głównych oraz przy wyjściach z klatek schodowych na poszczególnych piętrach ogólnodostępne łazienki oraz pomieszczenia socjalne na każdej kondygnacji instalacja PPOŻ w częściach wspólnych - klapy oddymiające PONAD 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. PARAMETRY ORAZ ROZKŁAD POWIERZCHNI powierzchnia - ok. 140 m2 (pow. netto bez udziału w częściach wspólnych na kondygnacji) układ OPEN SPACE z możliwością aranżacji powierzchni w zależności od potrzeb wysokość - ok. 3,6 m STANDARD LOKALU klimatyzacja w systemie VRF wentylacja podłoga techniczna okablowanie strukturalne oświetlenie ledowe duże fasadowe przeszklenia (3,5 m wysokości) - otwierane okna nowoczesne industrialne wnętrza - połączenie betonu, aluminium oraz szkła Dodatkowe elementy wykończenia oferowane przez Wynajmującego w standardzie: wykładzina dywanowa z elementów 60x60 (w standardzie wskazanym przez Wynajmującego) rolety na okna typu SCREEN Powierzchnia pozwala na niemal dowolną aranżację w zależności od potrzeb najemcy. OFEROWANE WARUNKI NAJMU czynsz - 12 EUR/m2 netto opłata serwisowa - 12 PLN/m2 netto (zaliczka miesięczna) opłaty za media: energia elektryczna, woda zabezpieczenie umowy najmu - kaucja lub gwarancja bankowa parking podziemny - 250 PLN netto za 1 miejsce parkingowe parking naziemny - w cenie najmu rent - free jako częściowe pokrycie kosztów adaptacji biura (warunki oraz zakres rent - free ustalany indywidualnie z Najemcą) współczynnik powierzchni wspólnych - jaki odpowiedni udział Najemcy w częściach wspólnych na kondygnacji JEŚLI SZUKASZ INNEJ POWIERZCHNI - zadzwoń do naszego doradcy i zapytaj o dostępne powierzchnie w tej lokalizacji. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

BIURA DLA BIZNESU - BIUROWIEC Z PARKINGIEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

78 000 | 1500 m2
nr oferty: 426/ESP/LW

NA WYNAJEM nowocześnie zaprojektowana przestrzeń biurowa pozwalająca na elastyczną aranżację powierzchni - biurowiec klasy A. Powierzchnia szczególnie rekomendowana dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych R&&D - badania i rozwój CCC - call contact centre ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania FINANSOWA PROJEKTOWA MEDYCZNA LOKALIZACJA ORAZ BEZPOŚREDNIE OTOCZENIE północno - zachodnia część Lublina bezpośrednie sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych miasta dojazd do Centrum Lublina - ok. 10 min. szybki dojazd do obwodnicy - S17 dostęp do komunikacji miejskiej w pobliżu centra handlowe, restauracje, usługi STANDARD BUDYNKU Nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks biurowo - usługowy oferuje doskonale doświetlone światłem dziennym i przestronne przestrzenie biurowe pozwalające na niemal dowolną aranżację komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy. winda całodobowa ochrona parking podziemny garaż dla rowerów z zapleczem sanitarnym monitoring zewnętrzny budynku + klatki schodowe + garaż kontrola dostępu w wejściach głównych oraz przy wyjściach z klatek schodowych na poszczególnych piętrach ogólnodostępne łazienki oraz pomieszczenia socjalne na każdej kondygnacji instalacja PPOŻ w częściach wspólnych - klapy oddymiające PONAD 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. PARAMETRY ORAZ ROZKŁAD POWIERZCHNI powierzchnia - ok. 1500 m2 (pow. netto bez udziału w częściach wspólnych na kondygnacji) pomieszczenia w układzie OPEN SPACE z możliwością aranżacji powierzchni w zależności od potrzeb wysokość - ok. 3,6 m STANDARD LOKALU klimatyzacja w systemie VRF wentylacja podłoga techniczna okablowanie strukturalne oświetlenie ledowe duże fasadowe przeszklenia (3,5 m wysokości) - otwierane okna nowoczesne industrialne wnętrza - połączenie betonu, aluminium oraz szkła Dodatkowe elementy wykończenia oferowane przez Wynajmującego w standardzie: wykładzina dywanowa z elementów 60x60 (w standardzie wskazanym przez Wynajmującego) rolety na okna typu SCREEN Powierzchnia pozwala na niemal dowolną aranżację w zależności od potrzeb najemcy. OFEROWANE WARUNKI NAJMU czynsz - 12 EUR/m2 netto opłata serwisowa - 12 PLN/m2 netto (zaliczka miesięczna) opłaty za media: energia elektryczna, woda zabezpieczenie umowy najmu - kaucja lub gwarancja bankowa parking podziemny - 250 PLN netto za 1 miejsce parkingowe parking naziemny - w cenie najmu rent - free jako częściowe pokrycie kosztów adaptacji biura (warunki oraz zakres rent - free ustalany indywidualnie z Najemcą) współczynnik powierzchni wspólnych - jaki odpowiedni udział Najemcy w częściach wspólnych na kondygnacji JEŚLI SZUKASZ INNEJ POWIERZCHNI - zadzwoń do naszego doradcy i zapytaj o dostępne powierzchnie w tej lokalizacji. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

BIURA DLA BIZNESU - BIUROWIEC Z PARKINGIEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

52 000 | 1000 m2
nr oferty: 425/ESP/LW

NA WYNAJEM nowocześnie zaprojektowana przestrzeń biurowa pozwalająca na elastyczną aranżację powierzchni - biurowiec klasy A. Powierzchnia szczególnie rekomendowana dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych R&&D - badania i rozwój CCC - call contact centre ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania FINANSOWA PROJEKTOWA MEDYCZNA LOKALIZACJA ORAZ BEZPOŚREDNIE OTOCZENIE północno - zachodnia część Lublina bezpośrednie sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych miasta dojazd do Centrum Lublina - ok. 10 min. szybki dojazd do obwodnicy - S17 dostęp do komunikacji miejskiej w pobliżu centra handlowe, restauracje, usługi STANDARD BUDYNKU Nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks biurowo - usługowy oferuje doskonale doświetlone światłem dziennym i przestronne przestrzenie biurowe pozwalające na niemal dowolną aranżację komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy. winda całodobowa ochrona parking podziemny garaż dla rowerów z zapleczem sanitarnym monitoring zewnętrzny budynku + klatki schodowe + garaż kontrola dostępu w wejściach głównych oraz przy wyjściach z klatek schodowych na poszczególnych piętrach ogólnodostępne łazienki oraz pomieszczenia socjalne na każdej kondygnacji instalacja PPOŻ w częściach wspólnych - klapy oddymiające PONAD 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. PARAMETRY ORAZ ROZKŁAD POWIERZCHNI powierzchnia - ok. 1000 m2 (pow. netto bez udziału w częściach wspólnych na kondygnacji) pomieszczenia w układzie OPEN SPACE z możliwością aranżacji powierzchni w zależności od potrzeb wysokość - ok. 3,6 m STANDARD LOKALU klimatyzacja w systemie VRF wentylacja podłoga techniczna okablowanie strukturalne oświetlenie ledowe duże fasadowe przeszklenia (3,5 m wysokości) - otwierane okna nowoczesne industrialne wnętrza - połączenie betonu, aluminium oraz szkła Dodatkowe elementy wykończenia oferowane przez Wynajmującego w standardzie: wykładzina dywanowa z elementów 60x60 (w standardzie wskazanym przez Wynajmującego) rolety na okna typu SCREEN Powierzchnia pozwala na niemal dowolną aranżację w zależności od potrzeb najemcy. OFEROWANE WARUNKI NAJMU czynsz - 12 EUR/m2 netto opłata serwisowa - 12 PLN/m2 netto (zaliczka miesięczna) opłaty za media: energia elektryczna, woda zabezpieczenie umowy najmu - kaucja lub gwarancja bankowa parking podziemny - 250 PLN netto za 1 miejsce parkingowe parking naziemny - w cenie najmu rent - free jako częściowe pokrycie kosztów adaptacji biura (warunki oraz zakres rent - free ustalany indywidualnie z Najemcą) współczynnik powierzchni wspólnych - jaki odpowiedni udział Najemcy w częściach wspólnych na kondygnacji JEŚLI SZUKASZ INNEJ POWIERZCHNI - zadzwoń do naszego doradcy i zapytaj o dostępne powierzchnie w tej lokalizacji. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

BIURA DLA BIZNESU - BIUROWIEC Z PARKINGIEM
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

36 400 | 700 m2
nr oferty: 424/ESP/LW

NA WYNAJEM nowocześnie zaprojektowana przestrzeń biurowa pozwalająca na elastyczną aranżację powierzchni - biurowiec klasy A. Powierzchnia szczególnie rekomendowana dla firm z branży: BPO - outsorcing procesów biznesowych R&&D - badania i rozwój CCC - call contact centre ICT - rozwiązania informatyczne i tworzenie oprogramowania FINANSOWA, PRAWNICZA, UBEZPIECZENIOWA LOGISTYKA/TRANSPORT/SPEDYCJA PROJEKTOWA LOKALIZACJA ORAZ BEZPOŚREDNIE OTOCZENIE północno - zachodnia część Lublina bezpośrednie sąsiedztwo ważnych arterii komunikacyjnych miasta dojazd do Centrum Lublina - ok. 10 min. szybki dojazd do obwodnicy - S17 dostęp do komunikacji miejskiej w pobliżu centra handlowe, restauracje, usługi STANDARD BUDYNKU Nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks biurowo - usługowy oferuje doskonale doświetlone światłem dziennym i przestronne przestrzenie biurowe pozwalające na niemal dowolną aranżację komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do pracy. winda całodobowa ochrona parking podziemny garaż dla rowerów z zapleczem sanitarnym monitoring zewnętrzny budynku + klatki schodowe + garaż kontrola dostępu w wejściach głównych oraz przy wyjściach z klatek schodowych na poszczególnych piętrach ogólnodostępne łazienki oraz pomieszczenia socjalne na każdej kondygnacji instalacja PPOŻ w częściach wspólnych - klapy oddymiające PONAD 1000 bezpłatnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca. PARAMETRY ORAZ ROZKŁAD POWIERZCHNI powierzchnia - ok. 700 m2 (pow. netto bez udziału w częściach wspólnych na kondygnacji) dwa pomieszczenia w układzie OPEN SPACE z możliwością aranżacji powierzchni w zależności od potrzeb wysokość - ok. 3,6 m STANDARD LOKALU klimatyzacja w systemie VRF wentylacja podłoga techniczna okablowanie strukturalne oświetlenie ledowe duże fasadowe przeszklenia (3,5 m wysokości) - otwierane okna nowoczesne industrialne wnętrza - połączenie betonu, aluminium oraz szkła Dodatkowe elementy wykończenia oferowane przez Wynajmującego w standardzie: wykładzina dywanowa z elementów 60x60 (w standardzie wskazanym przez Wynajmującego) rolety na okna typu SCREEN Powierzchnia pozwala na niemal dowolną aranżację w zależności od potrzeb najemcy. OFEROWANE WARUNKI NAJMU czynsz - 12 EUR/m2 netto opłata serwisowa - 12 PLN/m2 netto (zaliczka miesięczna) opłaty za media: energia elektryczna, woda zabezpieczenie umowy najmu - kaucja lub gwarancja bankowa parking podziemny - 250 PLN netto za 1 miejsce parkingowe parking naziemny - w cenie najmu rent - free jako częściowe pokrycie kosztów adaptacji biura (warunki oraz zakres rent - free ustalany indywidualnie z Najemcą) współczynnik powierzchni wspólnych - jaki odpowiedni udział Najemcy w częściach wspólnych na kondygnacji JEŚLI SZUKASZ INNEJ POWIERZCHNI - zadzwoń do naszego doradcy i zapytaj o dostępne powierzchnie w tej lokalizacji. POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ