510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

HISZPANIA

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Hiszpanii?

Oferujemy do sprzedaży najlepsze apartamenty w rejonie Costa Blanka. Zapewniamy szeroki wybór apartamentów z wykończeniem "pod klucz" oraz pomoc z załatwieniu wszelkich formalności zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii. 

Costa Blanca, czyli Białe Wybrzeże, to prawie 250 km linii brzegowej usianej pięknymi plażami, urokliwe miasteczka i ponad 300 słonecznych dni w roku.

Jedną z najsłynniejszych miejscowości jest tętniący życiem Benidorm, nazywany Las Vegas Hiszpanii. Jeśli spojrzymy od strony morza Benidorm wygląda jak Manhattan z imponującymi wieżowcami.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę transakcji oraz pełna opiekę i nadzór zarówno w Polsce jak i w Hiszpanii. Zakup nieruchomości w Hiszpanii to nie tylko korzystna lokata kapitału, ale także piękne miejsce do życia i wypoczynku. 

Proces sprzedażowy zaczynamy od analizy ofert, gdzie wstępnie wybierzesz nieruchomości najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Następnie zaprosimy Cię na wizję lokalną do Hiszpanii, gdzie dokonasz ostatecznego wyboru nieruchomości. W kolejnym kroku przygotujemy dla Ciebie dokumentację do sprzedaży.

Świadczymy usługę zarządzania najmem dla apartamentów zakupionych w rejonie Costa Blanka. Jeśli kupisz apartament w celach inwestycyjnych zaproponujemy Ci korzystną formę współpracy w zakresie obsługi wynajmu nieruchomości. 

Skontaktuj się z nami i zostań Właścicielem wyjątkowego apartamentu w Hiszpanii.

Paweł Laszczyk tel. 690 492 225     Bartłomiej Wolak tel. 510 216 669Poniżej prezentujemy listę najlepszych apartamentów na Costa Blanca:

załączone pliki/dokumenty