510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert hale i magazyny na wynajem

sortuj
Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Lublin,

16 900 | 615 m2
nr oferty: 20/ESP/HW

Przedmiotem oferty jest budynek magazynowo-produkcyjny z zapleczem biurowym. Powierzchnia całego budynku to 615 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 5 pokoi biurowych o łącznej powierzchni 136 m2 2 pomieszczenia pomocnicze na poziomie -1 o łącznej powierzchni 79 m2 2 toalety (parter oraz I piętro) pomieszczenie magazynowo-produkcyjne (hala główna) o pow. 345 m2. W hali głównej posadzka betonowa niepylna, nośność posadzki 5 ton. Teren na którym znajduje się budynek jest ogrodzony i monitorowany (kamery na budynku). Wjazd na teren budynku poprzez przesuwana bramę, dojazd od budynku zapewniony poprzez szeroką drogę wewnętrzną z placem manewrowym. Dostęp do budynku 24h/7. Możliwość uzyskania mocy przyłączeniowej do 200 kV. Do budynku doprowadzone są media z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, prąd). Do budynku doprowadzone jest także łącze światłowodowe. Prezentowany budynek może pełnić funkcję magazynową, produkcyjną (produkcja lekka), ekspozycyjną. Z powodzeniem może być także zaadaptowana na sale sportową (siłownia, crossfit, sporty walki i inne). Budynek posiada dogodny dojazd zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych. Wokół budynku znajdują się wyznaczone dla Pracowników parkingi (miejsca parkingowe dodatkowo płatne). Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu w wysokości 16900 zł/netto opłata za media wg. indywidualnego zużycia indywidualna umowa na wywóz śmieci wpłata kaucji zabezpieczającej Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy. Warunki najmu ustalamy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

Hala produkcyjna, zamknięty teren
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Lublin,

76 400 | 3820 m2
nr oferty: 19/ESP/HW

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjna o powierzchni 3820 m2. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta na terenie zamkniętego kompleksu budynków produkcyjno-magazynowych. Hala wykonana w konstrukcji stalowej (trzynawowa) o rozpiętości nawy 18 m w rozstawie co 12 m z łącznikiem. W hali zamontowane ogrzewanie (grzejniki rurowo-żebrowe, aparaty grzewczo wentylacyjne gazowe). Nośność podsadzki wynosi 5 ton (posadzka betonowa, utwardzana powierzchniowo). Dwie nawy obsługiwane przez suwnice o udźwigu od 5 do 12,5 tony. Część przemysłowa obsługiwana jest przez dwa transformatory o mocy 1MW każdy. Wymiary hali: wysokość do suwnicy 6,65 m wysokość do dźwigara 8,10 m wysokość w okapie 8,45 m wysokość w kalenicy 9,10 m W budynku znajdują się dwie bramy wjazdowe o wymiarach 3,50 m x 3,50 m oraz 3,90 m x 4,25 m. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia budynku (lub części budynku), w którym zlokalizowane są pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne dla Pracowników produkcyjnych (szatnie, prysznice, ubikacje). Budynek ten zlokalizowany jest bezpośrednio przy hali produkcyjnej. Dla Firm zainteresowanych większa powierzchnią istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych budynków produkcyjno-magazynowych w obrębie prezentowanej nieruchomości. Budynek znajduje się w strefie przemysłowej, jest ogrodzony i monitorowanych przez całą dobę. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla Pracowników. Podana w ogłoszeniu cena najmu jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT. Do kosztów najmu należy doliczyć koszt zużycia mediów (ogrzewanie, prąd, woda, odprowadzenie ścieków i inne według potrzeb Najemcy). Zapraszam do kontaktu.

Hala produkcyjna z suwnicami
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Lublin,

119 200 | 5960 m2
nr oferty: 18/ESP/HW

Przedmiotem oferty jest hala produkcyjna o powierzchni 5960 m2. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta na terenie zamkniętego kompleksu budynków produkcyjno-magazynowych. Hala wykonana w konstrukcji stalowej (czteronawowa) na siatce słupów 18 x 12 m. W hali zamontowane ogrzewanie (grzejniki rurowo-żebrowe). Nośność podsadzki wynosi 5 ton (posadzka betonowa, utwardzana powierzchniowo). Każda nawa obsługiwana jest przez suwnicę o udźwigu od 5 ton do 12,5 tony (łącznie cztery suwnice). Część przemysłowa obsługiwana jest przez dwa transformatory o mocy 1MW każdy. Wymiary hali: długość 82 m, szerokość 76 m wysokość do suwnicy 8,25 m wysokość do dźwigara 12,10 m wysokość w okapie 12,60 m wysokość w kalenicy 14,00 m W budynku znajdują się dwie bramy wjazdowe o wymiarach 4,50m x 4,50 m oraz 3,40 m x 3,00 m. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia budynku (lub części budynku), w którym zlokalizowane są pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne dla Pracowników produkcyjnych (szatnie, prysznice, ubikacje). Budynek ten zlokalizowany jest bezpośrednio przy hali produkcyjnej. Dla Firm zainteresowanych większa powierzchnią istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych budynków produkcyjno-magazynowych w obrębie prezentowanej nieruchomości. Budynek znajduje się w strefie przemysłowej, jest ogrodzony i monitorowanych przez całą dobę. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla Pracowników. Podana w ogłoszeniu cena najmu jest ceną netto do której należy doliczyć podatek VAT. Do kosztów najmu należy doliczyć koszt zużycia mediów (ogrzewanie, prąd, woda, odprowadzenie ścieków i inne według potrzeb Najemcy). Zapraszam do kontaktu.