510-216-669 690-492-225, biuro@esapro.pl język polskijęzyk angielski facebookyoutube

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Centrum Lublina, ul. Leszczyńskiego - nowoczesny lokal
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

5 600 | 93 m2
nr oferty: 465/ESP/LW

Ofertę najmu stanowi lokal biurowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie. Powierzchnia lokalu to 93,33 m2, lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego. Aktualny układ lokalu to przestronna część typu "open space" z wydzieloną indywidualną dla lokalu toaletą oraz zapleczem kuchennym. Istnieje możliwość zmiany układu lokalu poprzez wydzielenie dodatkowych pomieszczeń (możliwość wydzielenia 3 odrębnych pokoi biurowych). W lokalu zamontowana jest klimatyzacja (3 klimakonwektory). Ogrzewanie lokalu jest z sieci miejskiej, w lokalu zainstalowano system dostępu na karty magnetyczne. Do lokalu przynależy jedno miejsce parkingowe zlokalizowane na parkingu przed budynkiem. Z lokalu mamy wyjście na przestronny zielony taras. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu w wysokości 60 zł za jeden metr kwadratowy powierzchni (wynajem od osoby prywatnej, wystawiany rachunek bez VAT) miesięczna opłata eksploatacyjna w wysokości 15 zł za jeden metr kwadratowy powierzchni wpłata kaucji zabezpieczającej dodatkowo płatny prąd wg. zużycia (podlicznik dla lokalu) Wynajmującym jest osoba fizyczna, czynsz najmu nie zawiera podatku VAT, Wynajmujący wystawia rachunek. Opłata eksploatacyjna zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych budynku, odśnieżanie oraz wszelkie inne opłaty dotyczące utrzymania lokalu. Lokal posiada duże przeszklenia, jest bardzo jasny, nie posiada części wspólnych z innymi Najemcami (indywidualna kuchnia i toaleta). Lokal znajduje się w nowej inwestycji, przy ul. Leszczyńskiego, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się jedno miejsce parkingowe dla Najemcy (w cenie czynszu najmu za lokal). Zapraszam do kontaktu.

Lokal na działalność handlowo-usługową - ul. Relaksowa
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

5 039 | 72 m2
nr oferty: 464/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Relaksowej w Lublinie. Lokal usytuowany jest na parterze budynku wielorodzinnego w nowej inwestycji "Leonówka". Powierzchnia lokalu to 71,98 m2 na które składają się: powierzchnia usługowa 50,89 m2 powierzchnia pomocnicza 13,53 m2 przedsionek 2,88 m2 sanitariat 4,88 m2 Lokal posiada bardzo dobre położenie w ciągu lokali usługowych. Front lokalu stanowi szeroka witryna. Przed lokalem znajdują się duży parking. Do lokalu doprowadzone są media z sieci miejskich (prąd, woda, centralne ogrzewanie). Istnieje możliwość instalacji klimatyzacji (miejsce na jednostkę centralną zapewniono na poziomie -1 budynku). Nad wejściem przewidziane jest miejsce na reklamę Najemcy. Istnieje możliwość wynajęcia 3 indywidualnych miejsc parkingowych bezpośrednio prze lokalem (miejsca dodatkowo płatne). Ofertą lokalu może w szczególności zainteresować przedsiębiorców z branży: medycznej, beauty, handlowej (w tym sieci spożywcze), gastronomicznej, kancelarie, finansów i ubezpieczeń, biur podróży, placówek opiekuńczych oraz innych dla których ważna jest bezpośrednia bliskość dużych osiedli mieszkalnych. Położenie lokalu zapewnia łatwy dojazd, a duże przeszklone witryny gwarantują bardzo dobrą rozpoznawalność brandu Najemcy. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu 70 zł/netto za jeden metr kwadratowy opłata za media zgodnie ze zużyciem opłata za miejsca postojowe (opcjonalnie) wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszam do kontaktu.

Lokal handlowo-usługowy - ul. Jutrzenki 3
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

6 500 | 97 m2
nr oferty: 463/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy w stanie deweloperskim znajdujący się na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Jutrzenki 3 w Lublinie. Powierzchnia lokalu 96,50 m2. Aktualny układ to duża powierzchnia typu "open space" (91,66 m2) oraz wydzielone pomieszczenie na toaletę (pow. 4,84 m2). Istnieje możliwość podziału powierzchni i wyodrębnienie pokoi biurowych/gabinetów. Lokal posiada 3 duże witryny okienne, w każdej witrynie znajdują się uchylne okna. Wysokość lokalu to 3 m. W lokalu znajduje się system nawiewno-wywiewny oraz instalacja pod klimatyzację (jednostka centralna przewidziana jest w podpiwniczeniu budynku). Istnieje możliwość instalacji reklamy nad wejściem do lokalu. Do lokalu przynależy 5 miejsc parkingowych (w tym 2 miejsca dla osób niepełnosprawnych) - miejsca znajdują się bezpośrednio przed lokalem. Miejsca postojowe dodatkowo płatne. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu w wysokości 6500 zł/netto indywidualna umowa Najemcy na prąd i wywóz nieczystości opłata za media (centralne ogrzewanie, woda) jako refaktura kosztów opłata za korzystanie z miejsc postojowych (jako opcja) wpłata kaucji zabezpieczającej Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym na nowopowstałym "Osiedlu Jutrzenka". Umiejscowienie lokalu bezpośredni od strony ul. Jutrzenki zapewnia doskonałą widoczność. Indywidualne miejsca postojowe zlokalizowane bezpośrednio przed lokalem to dodatkowy atut dla Najemcy i jego Klientów. Lokal dedykowany w szczególności dla branży medycznej, branży beatu, usług telekomunikacyjnych, bankowości, handlu (w tym sieci spożywcze), działalności kancelarii oraz usług publicznych (żłobek, przedszkole). Zapraszam do kontaktu.

Obiekt na sprzedaż
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Bystrzyca Stara,

799 000 | 413 m2
nr oferty: 34/ESP/OS

Oferta sprzedaży dotyczy trzech działek ewidencyjnych w miejscowości Bystrzyca Stara w gminie Strzyżewice (woj. lubelskie). Łączna powierzchnia terenu to 0,5116 ha na która składają się trzy działki ewidencyjne o powierzchniach: dz. nr 315/4 - pow. 0,3321 ha, przeznaczenie AGM1 (teren aktywności gospodarczej) dz. nr 315/3 - pow. 0,1049 ha, przeznaczenie MR (teren zabudowy zagrodowej) dz. nr 320/1 - pow. 0,0746 ha, przeznaczenie MR (teren zabudowy zagrodowej) Działka 315/4 zabudowana budynkiem produkcyjno-magazynowym z częścią biurowo-mieszkalną o pow. użytkowej 413,50 m2. Działka 315/4 jest ogrodzona (siatka i panele betonowe) z metalową bramą wjazdową. Teren wzdłuż budynku oraz plac parkingowy za budynkiem wyłożony trylinką. Do budynku doprowadzone są media gminne (woda, prąd, gaz). Na poziomie parteru znajdują się: pomieszczenie biurowe o pow. 14,60 m2 pomieszczenie produkcyjno-magazynowe o pow. 136,20 m2 z bramą wjazdową dodatkowe pomieszczenie (magazynowe, przygotowanie produkcji) o pow. 34,31 m2 toaleta o pow. 4,61 m2 Łączna powierzchnia I piętra to 195,40 m2 na które składają się: 7 pokoi biurowych z możliwością przeznaczenia na pokoje mieszkalne łazienka korytarz Istnieje możliwość ustawienia za budynkiem dużych namiotów magazynowych. Działka 315/4, na której posadowiony jest budynek, posiada liczne nasadzenia (drzewa, krzewy), przed budynkiem znajduje się ogród. Działki 320/1 oraz 315/3 są nieogrodzone i niezabudowane. Istnieje możliwość zabudowy niniejszych działek. Teren jest bardzo funkcjonalny z urządzonym wjazdem oraz placem manewrowym/parkingiem. Całość stanowi zwarty teren inwestycyjny z możliwością wykorzystania pod działalność produkcyjną, handlową lub inną działalność stosownie do potrzeb. Pierwsze piętro budynku można przeznaczyć na działalność biurową lub zorganizować część mieszkalną. Pokoje na pierwszym piętrze są przestronne, posiadają duże okna, jeden z pokoi posiada balkon. Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia biurowa dla dużej Firmy
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Chełm,

8 000 | 400 m2
nr oferty: 460/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 400 m2 zlokalizowany w Chełmie przy ul. Rampa Brzeska. Lokal znajduje się na I piętrze budynku handlowo-usługowego. Lokal jest wydzielony z powierzchni piętra, posiada indywidualne wejście z klatki schodowej. Nieruchomość składa się z 8 oddzielnych pomieszczeń biurowych oraz dużej sali konferencyjnej. Dodatkowo znajdziemy tu oddzielną kuchnię, magazyn oraz 2 toalety (w tym jedna z prysznicem). Na wejściu do lokalu zaplanowano powierzchnię z przeznaczeniem na sekretariat. Do budynku doprowadzone są media z sieci miejskiej, centralne ogrzewanie zapewnia sieć lokalna. Okna w pokojach biurowych są uchylne. Do budynku jest doprowadzone łącze światłowodowe. Przed budynkiem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe - istnieje także możliwość wyznaczenia części parkingu tylko dla Najemcy. Warunki najmu: czynsz miesięczny w wysokości 20zł/netto za m2 comiesięczna zaliczka na centralne ogrzewanie 3,20 zł/netto za m2 zryczałtowana opłata za wodę i ścieki uzależniona od ilości osób własna umowa na wywóz śmieci wpłata kaucji zabezpieczającej Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy najmu. W zależności od potrzeb Najemcy istnieje możliwość podpisania umowy zarówno na czas określony jak i nieokreślony. Nieruchomość posiada bardzo dobrą ekspozycję a jej lokalizacja zapewnia łatwy i szybki dojazd. Pomieszczenia biurowe są przestronne, z dużymi uchylnymi oknami. Podział gabinetowy przestrzeni zapewnia komfortowe warunki pracy dla dużych zespołów Pracowników. Zapraszam na prezentację.

Piętro w biurowcu, duży parking, archiwum
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

15 268 | 347 m2
nr oferty: 459/ESP/LW

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurowe rozlokowane na piętrze biurowca. Łączna powierzchnia użytkowa (bez części wspólnych i korytarzy - tylko pomieszczenia biurowe) wynosi 347 m2, powierzchnia całkowita to 482,00 m2. Szczegółowy rozkład powierzchni znajdziecie Państwo na rzucie kondygnacji dołączonym do oferty w galerii zdjęć. Rozkład powierzchni to książkowy przykład powierzchni biurowej z wydzielonymi gabinetami wzdłuż długiego korytarza. Świetnie rozplanowana powierzchnia biurowa, pozwala na rozlokowanie dużej ilości pracowników. Pokoje biurowe posiadają metraże od 15 m2 do 80 m2. Największy z pokoi pełni funkcję sali konferencyjnej. Część pokoi posiada klimatyzację. Na piętrze znajdziemy dwie łazienki (damską oraz męską) a także zaplecze socjalne dla Pracowników. Piętro posiada dostęp do dwóch klatek schodowych, w budynku zamontowane są dwie windy. Media dostępne w budynku są z sieci miejskiej, piętro posiada podlicznik prądu. W budynku wykonano system przeciw pożarowy. W pokojach rozprowadzona jest sieć LAN, w budynku dostępny jest światłowód o dużej przepustowości. Do dyspozycji Najemcy są 3 duże parkingi w obrębie budynku o łącznej ilości ok. 150 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wynajęcia (za dodatkową opłatą) miejsc postojowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy miejsca dedykowane (oznaczone) przed budynkiem lub miejsca ogólnodostępne na parkingu oddalonym o ok. 50 m od budynku. W budynku (w podpiwniczeniu) znajdują się pomieszczenia, które z powodzeniem można wynająć na archiwum (suchy, ciepły magazyn). W budynku (na parterze) znajduje się recepcja obsługiwana w godzinach 6:00-18:00. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni (dwa piętra o metrażu: 692 m2 powierzchni biurowej, 962 m2 powierzchni całkowitej). Prezentowana oferta to świetna propozycja dla Firm, które szukają dużej powierzchni biurowej dla zespołów Pracowników. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 44 zł/netto za m2 powierzchni użytkowej opłata eksploatacyjna w wysokości 12zł/netto za m2 dodatkowo płatny prąd zgodnie ze zużyciem (podlicznik) opłata za wywóz śmieci w stawce zryczałtowanej 520 zł/netto miesięcznie za jedno piętro wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszam na prezentację.

Dwa piętra w biurowcu, duży parking, archiwum
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

30 448 | 692 m2
nr oferty: 458/ESP/LW

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurowe rozlokowane na dwóch piętrach biurowca. Łączna powierzchnia użytkowa (bez części wspólnych i korytarzy - tylko pomieszczenia biurowe) wynosi 692 m2, powierzchnia całkowita to 962,00 m2. Szczegółowy rozkład powierzchni znajdziecie Państwo na rzutach kondygnacji dołączonych do oferty w galerii zdjęć. Rozkład powierzchni to książkowy przykład powierzchni biurowej z wydzielonymi gabinetami wzdłuż długiego korytarza. Świetnie rozplanowana powierzchnia biurowa, pozwala na rozlokowanie dużej ilości pracowników. Pokoje biurowe posiadają metraże od 15 m2 do 80 m2. Największy z pokoi pełni funkcję sali konferencyjnej. Część pokoi posiada klimatyzację. Na każdy piętrze znajdziemy dwie łazienki (damską oraz męską) a także zaplecze socjalne dla Pracowników. Każde piętro posiada dostęp do dwóch klatek schodowych, w budynku zamontowane są dwie windy. Media dostępne w budynku są z sieci miejskiej, każde piętro posiada podlicznik prądu. W budynku wykonano system przeciw pożarowy. W pokojach rozprowadzona jest sieć LAN, w budynku dostępny jest światłowód o dużej przepustowości. Do dyspozycji Najemcy są 3 duże parkingi w obrębie budynku o łącznej ilości ok. 150 miejsc postojowych. Istnieje możliwość wynajęcia (za dodatkową opłatą) miejsc postojowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Do dyspozycji mamy miejsca dedykowane (oznaczone) przed budynkiem lub miejsca ogólnodostępne na parkingu oddalonym o ok. 50 m od budynku. W budynku (w podpiwniczeniu) znajdują się pomieszczenia, które z powodzeniem można wynająć na archiwum (lub suchy, ciepły magazyn). W budynku (na parterze) znajduje się recepcja obsługiwana w godzinach 6:00-18:00. Istnieje możliwość wynajęcia jednego piętra (pow. użytkowa 347 m2, pow. całkowita 482 m2). Prezentowana oferta to świetna propozycja dla Firm, które szukają dużej powierzchni biurowej dla zespołów Pracowników. Warunki najmu: ofertowy czynsz najmu 44 zł/netto za m2 powierzchni użytkowej opłata eksploatacyjna w wysokości 12zł/netto za m2 dodatkowo płatny prąd zgodnie ze zużyciem (podlicznik) opłata za wywóz śmieci w stawce zryczałtowanej 520 zł/netto miesięcznie za jedno piętro wpłata kaucji zabezpieczającej Zapraszam na prezentację.

Usługi medyczne, siedziba firmy - budynek na wynajem
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Nałęczów,

9 794 | 392 m2
nr oferty: 450/ESP/LW

Przedmiotem oferty wynajmu jest wolnostojący budynek usługowy znajdujący się w Nałęczowie. Łączna powierzchnia budynku wynosi 392 m2, budynek zlokalizowany jest na działce o pow. 1217 m2. Budynek dwukondygnacyjny z dwoma garażami w bryle. Działka jest w pełni ogrodzona, na wjeździe zamontowano bramę przesuwną. Parter budynku to powierzchnia ok. 250 m2. Przestrzeń ta podzielona jest na pokoje/gabinety o powierzchniach od 11 m2 do 28 m2. Część pomieszczeń można ze sobą połączyć uzyskując w ten sposób większe biura. Do budynku prowadzą 4 niezależne wejścia, dzięki czemu można elastycznie podzielić powierzchnię i zastosować komunikację zgodną z własnym planem prowadzenia działalności. Na poziomie parteru znajdują się także dwa garaże w bryle budynku. Piętro budynku zaaranżowane jest na pokoje hotelowe. Znajdziemy tu dwa pokoje ze wspólną łazienka i kuchnią, 3 pokoje z łazienkami oraz jeden pokój rodzinny, który składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz toalety. Piętro posiada oddzielne wejście i może być wykorzystywane w sposób niezależny od powierzchni parteru. Pokoje na piętrze można oczywiście dostosować do innej funkcji, np. jako pomieszczenia biurowe. Parter budynku wymaga generalnego remontu (część prac budowlanych została już wykonana). Piętro budynku wymaga odświeżenia. Przed budynkiem znajduje się przestronny parking. Budynek graniczy z osiedlem mieszkalnym oraz niską zabudową jednorodzinną. Prezentowany budynek z powodzeniem można wykorzystać na działalność biurową (jako np. siedziba firmy), działalność przedszkola, usługi medyczne (w formie POZ lub placówki prywatnej), usługi paramedyczne, usługi beauty lub inne zgodnie z indywidualnymi potrzebami Najemcy. Istnieje możliwość montażu dużej reklamy na ogrodzeniu oraz na budynku. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu zgodnie z ofertą wpłata kaucji zabezpieczającej dodatkowo płatne media (prąd, gaz, woda, kanalizacja, śmieci) inne media zgodnie z potrzebami Najemcy Właścicielem budynku jest osoba prywatna, prezentowana cena nie jest powiększana o VAT. Oferowany budynek posiada dobrą ekspozycję, wygodny duży parking oraz dobre sąsiedztwo (zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna). Z tyłu budynku (od strony bloków) biegnie osiedlowy ciąg pieszy (chodnik). W przypadku realizacji w budynku usług, istnieje możliwość porozumienia z Zarządcą Wspólnoty i wykonania dodatkowego wejścia na posesję od strony osiedla. Zapraszam na prezentację.

Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Lublin,

2 600 000 | 166 m2
nr oferty: 28/ESP/LS

Przedmiotem oferty jest elegancko wykończona restauracja z profesjonalnym zapleczem kuchennym zlokalizowana w dzielnicy Szerokie (administracyjnie lokal przylega bezpośrednio do ul. Wojciechowskiej). Łączna powierzchnia lokalu to 165,52 m2 z czego ok. 100 m2 to sala restauracyjna. Pozostała powierzchnia to zaplecze kuchenne. Lokal jest wyposażony i gotowy do prowadzenia działalności. Sala restauracyjna zaaranżowana w kształcie litery L wyposażona w wygodne obrotowe fotele wykonane na indywidualne zamówienie oraz przestronne stoły. Na ścianach znajduje się tynk strukturalny, sufit przykryty eleganckimi lamelami, podłoga wykończona płytami gresowymi. W lokalu wykonano wentylację mechaniczną, klimatyzację oraz zamontowano wysokiej klasy system nagłośnienia. Duże przeszklenia w lokalu z pięknym widokiem na tereny zielone budują wyjątkowy klimat tego miejsca. Lada barowa w części restauracyjnej wyposażona w wysokiej jakości sprzęt: profesjonalny ekspres i młynek do kawy, chłodzone szuflady na napoje, kostkarkę, urządzenie do próżniowego zamykania butelek, ekspozytor chłodniczy na wyroby cukiernicze, lodówkę na wina. Zaplecze kuchenne wyposażone w profesjonalny sprzęt: chłodnię oraz mroźnię, dwa piece do pizzy, piec konwekcyjny, podgrzewane szuflady w zabudowie na naczynia, zmywarkę kapturową do naczyń, lodówki gastronomiczne, płytę grzewczą oraz dwie czteropalnikowe kuchnie gazowe. Nad urządzeniami grzewczymi zamontowane są okapy gastronomiczne. Dodatkowo znajdziemy tu mieszarkę do ciasta, prasę do pizzy oraz pozostałe wyposażenie wspierające pracę kuchni. Lokal wyposażony jest w zastawę gastronomiczną. W lokalu wykonano zintegrowany system zamówień z natychmiastowym powiadomieniem do części kuchennej. Przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe dla gości. Istnieje możliwość wystawienia stolików na zewnątrz budynku. Lokal jest elegancko wykończony i wyposażony w profesjonalny sprzęt. Budynek posiada bardzo dobrą ekspozycję. W lokalu znajdują się szerokie przeszklenia na całej długości ściany, co dodatkowo buduje wyjątkowy klimat tego miejsca. Standard oraz wyposażenie lokalu pozwalają na szybkie uruchomienie działalności w tym miejscu. Prezentowana w ogłoszeniu cena jest ceną netto i dotyczy sprzedaży lokalu wraz z wyposażeniem. Zapraszam na prezentację.

Budynek handlowo-magazynowo-produkcyjny
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Chełm,

2 150 000 | 2175 m2
nr oferty: 12/ESP/HS

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,3759 ha zabudowana kompleksem budynków o funkcji handlowej, magazynowej oraz przemysłowej. Aktualnie budynki są przedmiotem najmu (82% powierzchni budynków jest wynajęte) i przynoszą stały miesięczny przychód. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta w pobliżu pętli kolejowej. Do budynków doprowadzone są przyłącza sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania z prywatnej sieci lokalnej. Jeden budynek parterowy w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z indywidualnymi wejściami do poszczególnych segmentów i gramami wjazdowymi do budynku. Drugi budynek murowany, dwukondygnacyjny na konstrukcji stalowej o stropach żerańskich. Teren oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego jako UC-1 - tereny zabudowy usługowej w tym obiekty handlowe o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi, działalność produkcyjna, składy, magazyny, obiekty o funkcji pomocniczej służącej zabudowie usługowej, stacje paliw, garaże, parkingi, drogi wewnętrzne, ciągi piesze, ścieżki rowerowe, obiekty małej architektury, nośniki reklamowe, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Dla budynku przygotowano koncepcję rewitalizacji. Na terenie istnieje możliwość realizacji inwestycji sklepów wielkopowierzchniowych o pow. przekraczającej 2000 m2. Lokalizacja w strefie przemysłowej miasta oraz położenie nieruchomości przy głównej trasie Chełm - Dorohusk (trasa E373) daje duże możliwości rozwoju obiektu. Szeroki plan zagospodarowania dla terenu umożliwia prowadzenie działalności zarówno produkcyjnej, magazynowej jak i handlowo-usługowej co gwarantuje różne kierunki wykorzystania terenu jak i zabudowy. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła kolejowego może być dodatkową zaletą dla wielu firm. Obiekt jest skomercjalizowany, i przynosi stałe miesięczne przychody. Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Właścicielem jest Sp. z o.o. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto (sprzedaż na fakturę VAT). Posiadamy w tej lokalizacji także inne nieruchomości na sprzedaż (handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe). Zapraszam do kontaktu, przedstawię Państwu pełną ofertę nieruchomości na sprzedaż w tej części miasta.

Budynek handlowo, usługowo, biurowy po rewitalizacji
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Chełm,

1 900 000 | 960 m2
nr oferty: 11/ESP/HS

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o pow. 0,1554 ha zabudowana budynkiem o funkcji usługowej, handlowej, biurowej. Aktualnie budynek jest przedmiotem najmu (96% powierzchni budynku jest wynajęte) i przynosi stały miesięczny przychód. Nieruchomość znajduje się w przemysłowej części miasta w pobliżu pętli kolejowej. Do budynków doprowadzone są przyłącza sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania z prywatnej sieci lokalnej. Jest to budynek dwukondygnacyjny w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z dwoma wewnętrznymi klatkami schodowymi. Budynek jest po rewitalizacji, która obejmowała: wymianę elewacji budynku montaż paneli fotowoltaicznych (49 kW) generalny remont pomieszczeń biurowych/usługowych oraz części wspólnych budynku wyodrębnienie i remont dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych na wynajem Teren oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego jako UC-1 - tereny zabudowy usługowej w tym obiekty handlowe o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi, działalność produkcyjna, składy, magazyny, obiekty o funkcji pomocniczej służącej zabudowie usługowej, stacje paliw, garaże, parkingi, drogi wewnętrzne, ciągi piesze, ścieżki rowerowe, obiekty małej architektury, nośniki reklamowe, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Lokalizacja w strefie przemysłowej miasta oraz położenie nieruchomości przy głównej trasie Chełm - Dorohusk (trasa E373) daje duże możliwości rozwoju obiektu. Szeroki plan zagospodarowania dla terenu umożliwia prowadzenie różnych działalności. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła kolejowego może być dodatkową zaletą dla wielu firm. Obiekt jest skomercjalizowany, i przynosi stałe miesięczne przychody. Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Właścicielem jest Sp. z o.o. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto (sprzedaż na fakturę VAT). Posiadamy w tej lokalizacji także inne nieruchomości na sprzedaż (handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe). Zapraszam do kontaktu, przedstawię Państwu pełną ofertę nieruchomości na sprzedaż w tej części miasta.

Kompleks obiektów biurowych, handlowych, magazynowych
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Chełm,

3 500 000 | 3135 m2
nr oferty: 10/ESP/HS

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni pow. 0,5313 ha zabudowana budynkami o funkcji biurowej, usługowej, handlowej, magazynowej. Aktualnie budynki są przedmiotem najmu (89% powierzchni budynku jest wynajęte) i przynoszą stały miesięczny przychód. Nieruchomości znajdują się w przemysłowej części miasta w pobliżu pętli kolejowej. Do budynków doprowadzone są przyłącza sieci: elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania z prywatnej sieci lokalnej. Budynek A Jeden budynek parterowy w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z indywidualnymi wejściami do poszczególnych segmentów i gramami wjazdowymi do budynku. Drugi budynek murowany, dwukondygnacyjny na konstrukcji stalowej o stropach żerańskich. Budynek B Budynek dwukondygnacyjny w konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony z dwoma wewnętrznymi klatkami schodowymi. Budynek po rewitalizacji, która obejmowała: wymianę elewacji budynku montaż paneli fotowoltaicznych (49 kW) generalny remont pomieszczeń biurowych/usługowych oraz części wspólnych budynku wyodrębnienie i remont dodatkowych pomieszczeń mieszkalnych na wynajem Teren oznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego jako UC-1 - tereny zabudowy usługowej w tym obiekty handlowe o pow. sprzedaży powyżej 2000 m2. Przeznaczenie dopuszczalne: usługi, działalność produkcyjna, składy, magazyny, obiekty o funkcji pomocniczej służącej zabudowie usługowej, stacje paliw, garaże, parkingi, drogi wewnętrzne, ciągi piesze, ścieżki rowerowe, obiekty małej architektury, nośniki reklamowe, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej. Lokalizacja w strefie przemysłowej miasta oraz położenie nieruchomości przy głównej trasie Chełm - Dorohusk (trasa E373) daje duże możliwości rozwoju obiektu. Szeroki plan zagospodarowania dla terenu umożliwia prowadzenie różnych działalności. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła kolejowego może być dodatkową zaletą dla wielu firm. Obiekt jest skomercjalizowany, i przynosi stałe miesięczne przychody. Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych gwarantuje wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Nieruchomość posiada uregulowany stan prawny. Właścicielem jest Sp. z o.o. Podana w ogłoszeniu cena jest ceną netto (sprzedaż na fakturę VAT). Dla części Budynków A przygotowano plan rewitalizacji, który zakłada dostosowanie wizualne budynku do Budynku B, generalny remont pomieszczeń, rozplanowanie i wykonanie miejsc parkingowych i podjazdów z możliwością wykonania dodatkowego wjazdu na teren posesji. Posiadamy w tej lokalizacji także inne nieruchomości na sprzedaż (handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe). Zapraszam do kontaktu, przedstawię Państwu pełną ofertę nieruchomości na sprzedaż w tej części miasta.

7 pokoi biurowych - prąd i C.O. w czynszu
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin,

14 143 | 262 m2
nr oferty: 445/ESP/LW

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. użytkowej 261,90 m2 składający się z 7 pomieszczeń biurowych oraz oddzielnej kuchni. Lokal znajduje się na ostatnim, III piętrze. Uniwersalna przestrzeń biurowa z pokojami o zróżnicowanych powierzchniach od 17 m2 do 51 m2 (szczegółowy plan piętra znajdziecie Państwo w galerii zdjęć). Budynek znajduje jest na ogrodzonym terenie ze szlabanem na wjeździe. Wokół budynku są wyznaczone miejsca parkingowe dla Najemców (dodatkowo płatne). Najemca ma zagwarantowany całodobowy dostęp do budynku. Wszystkie media w budynku są z sieci miejskiej. Dodatkowo do budynku doprowadzony jest internet światłowodowy. Na piętrze, poza 7 lokalami biurowymi, do dyspozycji Najemcy są także: pomieszczenie socjalne/kuchnia oraz 2 oddzielne toalety. W cenie czynszu najmu macie Państwo wliczone wszystkie opłaty za media (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie). Czynsz najmu liczony jest tylko od powierzchni użytkowej lokalu, części wspólne na piętrze nie są wliczane do czynszu najmu. Rozliczenie jest łatwe i przejrzyste - otrzymujecie Państwo jedną fakturę miesięcznie z czynszem za powierzchnię użytkową. Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu wpłata kaucji zabezpieczającej opcjonalnie opłata za miejsca postojowe na wyznaczonym parkingu Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy. Warunki najmu ustalamy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Lublin,

16 900 | 615 m2
nr oferty: 20/ESP/HW

Przedmiotem oferty jest budynek magazynowo-produkcyjny z zapleczem biurowym. Powierzchnia całego budynku to 615 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 5 pokoi biurowych o łącznej powierzchni 136 m2 2 pomieszczenia pomocnicze na poziomie -1 o łącznej powierzchni 79 m2 2 toalety (parter oraz I piętro) pomieszczenie magazynowo-produkcyjne (hala główna) o pow. 345 m2. W hali głównej posadzka betonowa niepylna, nośność posadzki 5 ton. Teren na którym znajduje się budynek jest ogrodzony i monitorowany (kamery na budynku). Wjazd na teren budynku poprzez przesuwana bramę, dojazd od budynku zapewniony poprzez szeroką drogę wewnętrzną z placem manewrowym. Dostęp do budynku 24h/7. Możliwość uzyskania mocy przyłączeniowej do 200 kV. Do budynku doprowadzone są media z sieci miejskiej (woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie, prąd). Do budynku doprowadzone jest także łącze światłowodowe. Prezentowany budynek może pełnić funkcję magazynową, produkcyjną (produkcja lekka), ekspozycyjną. Z powodzeniem może być także zaadaptowana na sale sportową (siłownia, crossfit, sporty walki i inne). Budynek posiada dogodny dojazd zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych. Wokół budynku znajdują się wyznaczone dla Pracowników parkingi (miejsca parkingowe dodatkowo płatne). Warunki najmu: miesięczny czynsz najmu w wysokości 16900 zł/netto opłata za media wg. indywidualnego zużycia indywidualna umowa na wywóz śmieci wpłata kaucji zabezpieczającej Podchodzimy elastycznie do czasu trwania umowy. Warunki najmu ustalamy indywidualnie. Zapraszam do kontaktu.